Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Sebastian Bąk wicemistrzem Polski w zapasach!

sport
12 października, 21:48
Srebro Sebastiana Bąka i trzy piąte miejsca indywidualne pozostałych zawodników pozwoliły męskiej reprezentacji MLKS Wisły Świecie na zajęcie bardzo dobrego siódmego miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Sebastian Bąk (po lewej) osiągnął najlepszy wynik w swojej karierze
Fot. Wisła Świecie

Dla Sebastiana Bąka to największy sukces w karierze. Do tej pory w krajowych mistrzostwach seniorów wywalczył piąte i trzecie miejsce, a teraz podczas zawodów w Krotoszynie, startując w kategorii 79 kg wywalczył tytuł wicemistrza Polski.

- Pozostali nasi zawodnicy również spisali się bardzo dobrze. Piąte miejsca wywalczyli Remigiusz Waśkowski w kategorii 86 kg, Kacper Kiełpiński w 61 kg i Rafał Kiełpiński w 65 kg. Dla Rafała był to ostatni start, ponieważ wprowadzono górny limit wieku dla startujących seniorów – mówi Klaudiusz Sikorski, trener zapaśników Wisły Świecie – Tak dobre wyniki indywidualne sprawiły, że nasz klub został sklasyfikowany na siódmym miejscu w Polsce, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni – dodaje Sikorski.

To był bardzo pracowity weekend dla Wiślaków, ponieważ kolejne dnia klub wysłała swoją kobiecą reprezentację na Mistrzostwa Polski Seniorek do Dzierżoniowa. Bardzo dobre piąte miejsce, zważywszy na powrót po urodzeniu dziecka wywalczyła Kamila Słomska w kategorii 59 kg.

Piątą lokatę w wadze 57 kg zdobyła również Daria Pyżewska. Bianka Pyżewska z kolei zakończyła rywalizację w wadze 50 kg na dziewiątym miejscu.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz