Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Antoni, Kamil, Teodor

Stalex Liga ogłosiła rekrutację do nowego sezonu

sport
18 września, 20:12
Już po raz trzynasty w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu zostanie rozegrana Halowa Liga Piłki Nożnej. Organizatorzy rozpoczęli właśnie nabór zespołów. Rozgrywki potrwają od listopada do marca i jak co roku zakończą się uroczystą Galą Finałową.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Aby zgłosić zespól wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową rozgrywek www.stalexliga.pl. Tam w zakładce do pobrania znajdują się formularze zgłoszeniowe.

- Każdy zespół może zgłosić na początku czternastu zawodników i dopisać potem trzech w trakcie trwania ligi. Możliwe jest jeszcze przetransferowanie dwóch graczy z innych drużyn i wypróbowanie gościa specjalnego w jednym spotkaniu – wyjaśnia Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie, organizatora rozgrywek.

Wsparcie sponsorów

Wysokość wpisowego wynosi w tym sezonie odpowiednio: 999 złotych za pakiet Liga + Puchar, 950 złotych za samą ligę oraz 150 złotych za Puchar Ligi. Organizatorzy chcą przyciągnąć do siebie zespoły, przede wszystkim wysokim budżetem na nagrody.

- Od kilku sezonów, dzięki wsparciu naszych sponsorów, udaje nam się utrzymać budżet na nagrody w wysokości 20 tysięcy złotych – mówi Keller.

Halowa Liga Piłki Nożnej „Stalex Liga” to jedna z najbardziej popularnych lig amatorskich w województwie i całej Polsce północnej. Rozgrywki odbędą się już po raz trzynasty, a pod nazwą „Stalex Ligi” po raz dziesiąty.

Marka sama w sobie

- Obchodzimy taki mały jubileusz współpracy z naszym sponsorem tytularnym. To głównie dzięki firmie Stalex udało nam się tak rozwinąć. Od wielu sezonów każdego roku występuje u nas około 25 drużyn, co daje liczbę ponad 400 zawodników. Zgłaszają się zespoły z Torunia, Grudziądza, Chełmży, Unisławia, Bydgoszczy i wielu innych ośrodków. Stalex Liga stała się już marką samą w sobie – zachwala Prezes.

Przypomnijmy, że tytułu mistrzowskiego broni Toruńska Akademia Futsalu, która w tym sezonie będzie występować w pierwszej lidze futsalu w Polsce. Regulamin dopuszcza takie rozwiązanie, gdyż zabrania gry jedynie zawodnikom z Futsal Ekstraklasy.

W tym sezonie dojdzie również do kilku znaczących zmian. Największą rewolucją będzie zmiana czasu gry na 2 x 13 minut z zatrzymywanym czasem, przy każdej przerwie w grze, tak, jak ma to miejsce w prawdziwym futsalu. Do tej pory grano 2 x 20 minut, ale czas zatrzymywany był tylko w określonych sytuacjach.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz