Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

25 września, 20:33
W pierwszym w tym sezonie pojedynku piłkarskim lokalnych rywali w klasie okręgowej Start Eco-Pol Pruszcz pokonał Wdę Świecie 2:1, zdobywając zwycięską bramkę w samej końcówce meczu.

Mecz Startu z Wdą budził oczywiście emocje, ponieważ kilku zawodników Startu w przeszłości było związanych z klubem ze Świecia. Pierwszą dogodną sytuację dla Startu miał w 22 minucie najlepszy strzelec drużyny, Jakub Krukowski, ale przegrał pojedynek sam na sam z Danielem Semrauem.

Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 33 minucie, gdy po jego uderzeniu głową i interwencji bramkarza piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Gospodarze schodzili więc do szatni z prowadzeniem 1:0.

W drugiej części Wda wzięła się za odrabianie strat. W 60 minucie faulowany w polu karnym był Karol Maliszewski. Do „jedenastki” podszedł niezawodny Wojciech Ernest i zamienił ją na wyrównującą bramkę. Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się podziałem punktów, piłkarzy Wdy pogrążył jej dawny zawodnik Fabian Chabowski, który dzięki temu został bohaterem całego spotkania.