Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Start Pruszcz lepszy od Wdy w derby powiatu

sport
25 września, 20:33
W pierwszym w tym sezonie pojedynku piłkarskim lokalnych rywali w klasie okręgowej Start Eco-Pol Pruszcz pokonał Wdę Świecie 2:1, zdobywając zwycięską bramkę w samej końcówce meczu.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Mecz Startu z Wdą budził oczywiście emocje, ponieważ kilku zawodników Startu w przeszłości było związanych z klubem ze Świecia. Pierwszą dogodną sytuację dla Startu miał w 22 minucie najlepszy strzelec drużyny, Jakub Krukowski, ale przegrał pojedynek sam na sam z Danielem Semrauem.

Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 33 minucie, gdy po jego uderzeniu głową i interwencji bramkarza piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Gospodarze schodzili więc do szatni z prowadzeniem 1:0.

W drugiej części Wda wzięła się za odrabianie strat. W 60 minucie faulowany w polu karnym był Karol Maliszewski. Do „jedenastki” podszedł niezawodny Wojciech Ernest i zamienił ją na wyrównującą bramkę. Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się podziałem punktów, piłkarzy Wdy pogrążył jej dawny zawodnik Fabian Chabowski, który dzięki temu został bohaterem całego spotkania.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz