Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

Start Pruszcz zagrał 10 kapitalnych minut. Wda Świecie poległa we Włocławku

sport
10 listopada, 19:58
Piłkarzom z Pruszcza odwołano dwa ostatnie mecze z uwagi na zakażenia wirusem u przeciwników. Po powrocie do ligowych bojów, Start/Eco-Pol pokonał BKS Bydgoszcz 6:3, strzelając 4 gole w samej końcówce. Wda Świecie natomiast przegrała na wyjeździe z Liderem Włocławek aż 0:6.
Fot. 123RF/zdjęcie ilustracyjne

Piłkarze Startu Eco-Pol Pruszcz musieli być wygłodniali gry po dwóch tygodniach przerwy, bo to, co zrobili w ciągu ostatnich dziesięciu minut meczu z BKS-em Bydgoszcz przejdzie do historii.

Już po dziewięciu minutach Start przegrywał 0:2 po golach Macieja Sieradzkiego i Arkadiusza Piskorskiego. W 20 minucie gola kontaktowego dla gospodarzy zdobył Jakub Krukowski. W 70 minucie ten sam zawodnik doprowadził do remisu, ale chwilę później bydgoszczanie ponownie zdobyli gola i wyszli na prowadzenie 3:2.

Do osiemdziesiątej minuty nic nie zapowiadało tego, co nastąpi, ale ostatnie dziesięć minut meczu to niewyobrażalny koncert w wykonaniu ekipy z Pruszcza.

W dużo gorszych nastrojach mogą być piłkarze Wdy Świecie, którzy jednak mogli się spodziewać, że na boisku lidera we Włocławku czeka ich trudne zadanie

Piłkarze Startu najpierw w 80 minucie doprowadzili do remisu 3:3 po golu Fabiana Chabowskiego. Trzy minuty później gola z karnego zdobył Marcin Wanat. Potem w ciągu kilkudziesięciu sekund padły dwa kolejne gole dla pruszczan, a ich autorami byli Fabian Chabowski i Marcin Napierała. Tym samym Start Eco-Pol Pruszcz wygrał 6:3 w nieprawdopodobnych okolicznościach.

W dużo gorszych nastrojach mogą być piłkarze Wdy Świecie, którzy jednak mogli się spodziewać, że na boisku lidera we Włocławku czeka ich trudne zadanie. Porażka 0:6 na pewno jest jednak dotkliwa.

W pierwszej połowie świecianie stracili tylko jednego gola w 20 minucie. Mieli przy tym swoje okazje do zdobycia bramek, których nie wykorzystali Wojciech Ernest i Karol Maliszewski.

Po przerwie Lider Włocławek dokończył jednak dzieła. W 60 minucie Wda przegrywała już 0:3, a potem straciła jeszcze trzy gole, by ostatecznie ulec Liderowi Włocławek aż 0:6.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz