Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

W Jeżewie ruszyła czwarta edycja amatorskiej ligi koszykówki

sport
8 października, 21:08
Sześć zespołów zgłosiło się do rozgrywek Celcom Basket Ligi. Tytułu broni grudziądzki zespół Venture Industries. Bohaterem pierwszej kolejki był Dominik Stosik z drużyny Rasz Traktor Parts, który w meczu z BUD-PAP-em zdobył 39 punktów!
Otwarcia Celcom Basket Ligi, dokonał właściciel sponsora tytularnego Bartłomiej Kiedrowski
Fot. Michał Ciesielski

Celcom Liga w Jeżewie pod koniec poprzedniego sezonu miała sporego pecha. Tuż przed najważniejszymi meczami rundy play-off rozszalała się pandemia, a cały kraj, w tym również amatorski sport zatrzymał epidemiologiczny lockdown. Dopiero po kilku tygodniach udało się dokończyć rozgrywki, w których ponownie najlepszy okazał się zespół z Grudziądza.

Do nowego, czwartego już sezonu zgłosiło się sześć zespołów: Venture Industries (mistrz z poprzedniego sezonu), BASK3T Grudziądz, Rasz Traktor Parts, Nowe Basket Team, Celcom Olimp oraz Bud-Pap/Roplast.

Oficjalnego rozpoczęcia sezonu poprzez wyrzut piłki dokonał Bartłomiej Kiedrowski, właściciel firmy Celcom, głównego sponsora rozgrywek.

W pierwszej kolejce zanotowano następujące rezultaty:
Celcom Olimp – BASK3T Grudziądz 51:30 (7:10, 5:6, 13:7, 26:7)
Venture Industries – Nowe Basket Team 63:55 (14:15, 24:13, 14:15, 8:9)
Rasz Traktor Parts – Bud-Pap/Roplast 66:60 (18:16, 11:15, 15:17, 22:12)

Pewną niespodzianką jest tak niskie zwycięstwo obrońcy tytułu nad drużyną z Nowego. Ponadto największym bohaterem pierwszej kolejki okazał się gracz Rasz Traktor Parts – Dominik Stosik, który rzucił 39 punktów, w tym 5 razy za trzy punkty.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz