Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Juliusz, Jan, Magdalena

Wda lepsza od Serocka w derby powiatu

sport
9 października, 18:58
Piłkarze ze Świecia przełamali krótki kryzys i pokonali na wyjeździe ekipę Pomorzanina Pol-Osteg 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Łukasz Wenerski.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środku pola. Żaden z zespołów nie wypracował sobie większej przewagi, ani nie stworzył klarownych sytuacji do zdobycia gola.

Po przerwie pierwsi do natarci ruszyli gospodarze i to Serock był bliższy zdobycia gola. Kapitalnie w bramce Wdy spisywał się jednak Daniel Semrau, który był bohaterem tej części meczu. „Semryk” najpierw odbił piłkę z rzutu wolnego na poprzeczkę a kilka minut później wyszedł górą z sytuacji sam na sam.

Bramkę zdobyła jednak świecka Wda. W 71 minucie piłkę poza polem karnym przejął Łukasz Wenerski i w charakterystyczny dla siebie sposób uderzył z siedemnastu metrów, nie dając szans bramkarzowi z Serocka. Bramka pobudziła wyraźnie piłkarzy Wdy, którzy w końcówce przejęli inicjatywę i mieli dwie dogodne sytuacji, których nie wykorzystali jednak Dawid Warchoł i Wojciech Ernest.

Pomorzanin Pol-Osteg Serock – Wda Świecie 0:1 (0:0)

Brama dla Wdy: Wenerski (71).

Wda: Semrau – Gackowski, Żurek (90+2 Kocieniewski), Słaby, Ratkowski – Kozicki – Wenerski, Czerwiński (66. Piąkowski), Jarantowicz (55. Warchoł), Maliszewski – Ernest.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz