Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Wda Świecie wygrywa i wciąż nie traci bramek. Gorzej wiedzie się Startowi Pruszcz

sport
27 sierpnia, 16:11
Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu sezonu odnieśli piłkarze Wdy Świecie, którzy po golu niezawodnego Wojtka Ernesta pokonali na wyjeździe Unię Solec Kujawski 1:0. Start Eco-Pol Pruszcz przegrał u siebie 1:2 z Polonią Bydgoszcz, a Pomorzanin Serock zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Sokołem Radomin.
Fot.123 RF/zdjęcie ilustracyjne

Mecz w Solcu Kujawskim z pewnością nie należał do łatwych. Gospodarze rozpoczęli ze sporym animuszem i dwukrotnie po ich uderzeniach piłka lądowała na poprzeczce. Bramkarz Wdy Daniel Semrau miał jednak sporo szczęścia i już w trzecim meczu z rzędu utrzymał czyste konto, co oznacza, że jest niepokonany w lidze już od 270 minut!

Wda odpowiedziała w pierwszej połowie sytuacją sam na sam Wojtka Ernesta, który jednak nie zdołał pokonać bramkarza. Sztuka ta udała mu się jednak w 47 minucie, gdy doszedł do dośrodkowania bitego przez Dawida Warchoła. Jak się potem okazało była to jedyna bramka tego meczu. Wda odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo, nie tracąc po raz kolejny gola.

Unia Solec Kujawski – Wda Świecie 0:1 (0:0)
Bramki dla Wdy:
Ernest (47)
Wda: Semrau – Kozicki, Wietrzykowski, Słaby, Topór – Ratkowski, Czerwiński, Wenerski, Jarantowicz (25. Warchoł) – Maliszewski (70. Gackowski), Ernest.

Spore rozczarowanie w tej kolejce sprawili swoim kibicom piłkarze Startu Eco-Pol Pruszcz, którzy po dwóch meczach wyjazdowych rozegrali pierwsze spotkanie nowego sezonu na własnym boisku z Polonią Bydgoszcz. Katem pruszczan okazał się Sebastian Pacek, który zdobył dwie bramki w 51 i 80 minucie.

Start odpowiedział jedynie bramką Mikołaja Prybińskiego w 56 minucie. Trzeci z naszych reprezentantów w klasie okręgowej, Pomorzanin Serock zremisował 0:0 na wyjeździe z Sokołem Radomin.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz