Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

I Kociewski Wyścig MTB XC w Kozłowie [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
8 września, 19:57
Blisko setka zawodników wzięła udział w niedzielnym pierwszym wyścigu zorganizowanym przez amatorską drużynę sportową MTB ELDAR Świecie.
Po wczorajszych opadach trasa była bardzo śliska, przez co jej trudność znacznie wzrosła
Fot. Andrzej Bartniak

Odbyły się dwa starty. O godz. 10.30 na trasie pojawili się młodzicy, juniorzy i kobiety, a o 12.30 wystartowali mężczyźni.

Wyścig rozegrano w ramach Północnej Ligi MTB XC. W Kozłowie zameldowali się zawodnicy m.in. z Bydgoszczy, Piły, Grudziądza, Kwidzyna, Elbląga, Gdańska, Solca Kujawskiego. Start odbywał się w Kozłowie. Następnie zawodnicy kierowali się w kierunku toru motocrossowego w Sulnówku. Długość pętli liczył około 5 km przy przewyższeniu 115 metrów. Do pokonania były dwie (młodzież i kobiety) lub cztery pętle (mężczyźni). Po wczorajszych opadach trasa była bardzo śliska, przez co jej trudność znacznie wzrosła.

W pierwszym wyścigu tryumfowali: (juniorzy) Mateusz Piechocki (Sportowiec Piła), Dawid Czechowski (N-Bike Academy Bydgoszcz) i Mateusz Maleszka (Dachland Trek Team). W kat. kobiet zwyciężyła Kamila Gurzyńska (Sara Workwear Wheel Brothers Racing), a druga była Marta Górska z Gruczna. Powiat świecki reprezentował Aleksander Znaczko (Klub Kolarski „Wda” Świecie), który w „open” był 15., a wśród juniorów piąty.

W drugim wyścigu najlepsze czasy uzyskali: Rafałem Szturo (SISU-OWB Team Lubicz Górny), Kacper Belt, który reprezentował organizatorów i Daniel Lipiński (TTC Toruń).

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz