Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Edyta, Maria, Alojzy

Panowie, tu zadbają, żeby Wasze brody i wąsy były piękne i urzekły kobiety!

Andrzej Bartniak
26 listopada, 21:04
- Broda i wąsy są prawdziwą ozdobą tylko wtedy, gdzie troszczymy się o nie we właściwy sposób - podkreśla Ewelina Zmarzlak z salonu Barber House Świecie. - Ci, którzy tego nie robią, dręczą swoje żony - śmieje się.
Strzyżenie brody w Barber House Świecie kosztuje 50 zł. Na zdjęciu Ewelina Zmarzlak
Fot. Andrzej Bartniak

Biorąc pod uwagę trwającą od kilku lat modę na brody, dziwić może fakt, że tak mało jest miejsce, gdzie można zadbać o męski zarost w profesjonalny sposób. Jedną z takich samotnych wysp jest otwarty niedawno przy ul. Krausego Barber House Świecie.

Kartacz z włosiem z dzika

Mężczyźni odwiedzający salon zwykle nie kryją zdziwienia, gdy okazuje się, że golibrodą jest kobieta. Powtórne zaskoczenie przychodzi w momencie, gdy przekonują się, że o brodach i wąsach wie więcej niż wielu z nich.
REKLAMA

- Zawsze dobrze czułam się w towarzystwie mężczyzn - przyznaje z uśmiechem Ewelina Zmarzlak. - Zdecydowanie bardziej wolę rozmawiać o samochodach niż o rzęsach i paznokciach. Pewnie dlatego zainteresowałam się pielęgnacją męskiego zarostu. Niestety, wiem z doświadczenia, że nie brakuje mężczyzn, nawet tych noszących zarost od lat, którzy nie mają wiedzy, jak dbać o niego we właściwy sposób. Oprócz strzyżenia ważne są też regularne mycie, olejowanie i szczotkowanie. Najlepiej używając do tego kartacza z włosiem z dzika.

Kto by chciał całować coś, co kłuje?

Po co szczotkować brodę? Nie chodzi o samo układanie. Skóra bez zarostu radzi sobie praktycznie sama. Żyje własnym życiem i w zasadzie nie potrzebuje naszego wsparcia. Sytuacja zmienia się, kiedy pojawi się długi zarost. Skóra traci wtedy kontakt z naturalnym światłem. Spada absorbcja witaminy D.

Dodatkowo, maleje produkcja sebum, czyli łoju skórnego, odpowiedzialnego za miękkość skóry, który tworzy na niej naturalną warstwę ochronną. Skóra zaczyna więc tracić swoją naturalną sprężystość, stopniowo wysycha i zaczyna się łuszczyć. W przypadku brodaczy, często gromadzi się pod włosami brody i zaczyna przypominać coś na kształt łupieżu.
REKLAMA

Jeszcze gorzej jest w sytuacji, gdy ktoś nie pamięta o regularnym myciu brody. Niestety, to jeden z częstszych grzechów.

- Nie ma się co dziwić, że tak wiele kobiet jest przeciwnych brodom - zauważa pani Ewelina. - Jak tu z przyjemnością całować męża, gdy jego broda po prostu kłuje? Ale tak wcale nie musi być. Wystarczy trochę wysiłku. Można to zrobić samemu lub skorzystać z pomocy specjalisty. Zwłaszcza w kwestii strzyżenia.

Oczywiście Barber House ma w swojej ofercie także typowe usługi fryzjerskie. Z każdym kolejnym tygodniem rośnie jednak liczba klientów odwiedzających zakład właśnie ze względu na ofertę związaną z zarostem.

- Wcześniej jeździli do salonów w Grudziądzu czy Bydgoszczy - mówi Ewelina Zmarzlak. - Większość stanowią osoby stosunkowo młode.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (12)

Powiem szczerze, po takiej reklamie i rozgłosie szału naprawdę nie robi. Widziałem 2 znajomych którzy tam byli i nie zrobiło na mnie to jakiegoś wrażenia. koleś miał strzyżenie + broda a drugi chłopak 13 lat oczywiście strzyżenia tylko, jak każdy fryzjer tylko cena wyższa.

Odpowiedzi: 1

A jaka cena strzyżenia chłopaka bo zapisałam  syna A o cenę nie pytałam he 

Odpowiedzi: 0

Byłem zgolić brodę bo mnie swędziała nosiłem ją bo mi się nie chciało golić tak jak wielu facetom ! Modnie ostrzyżona broda wygląda zajebiście to można nosić , a nie jak większość nosi brodę to wyglądają jak żule z tymi niezadbanymi menelskimi brodami . W Brombergu jest dobry wąs master polecam i zapuszczam znowu .

Odpowiedzi: 0

Dużo gada mało robi byłem i nie polecam niestety się zawiodłem pozdrawiem i zostaje mi dalej jeździć do Grudziądza 

Odpowiedzi: 1

Witam ...A w Grudziądzu  to na jakiej ulicy, można jakieś namiary nr telefonu  ?? .Pozdrawiam 

Odpowiedzi: 0

To...

Odpowiedzi: 0

Musiałem dokleić sobie brodę z włosów łonowych mojej żony .

Odpowiedzi: 0

Jak ktoś z brodaczy  będzie przejazdem to polecam beardmastera w L.A. Vinny's Barber Shop 852 N Virgil Ave . Shock co robią z brodą jakie bajery .

Odpowiedzi: 0

Bylem bardzo zadowolony z naciskiem na byłem po wyjściu wszystko ładnie niestety po umyciu wlosy dramat się układały niestety następnego dnia musialem udać się do innego fryzjera na poprawkę to pewnie kara ze chciałem zmienić. Fryzjerka może dobra ale dla dzieci gdzie włosy nie wymagają wiekszego wkładu pracy a szkoda...

Odpowiedzi: 0

przerost formy nad treścią

Odpowiedzi: 0

Śmieszą mnie te fryzjerki, które maja się ze niewiadomo jak ważne persony. Tak się zachowują jakby conajmniej przeprowadzały opracje na mózgu a to tylko zwykłe ścinanie kłaków jest. Nic więcej.

Odpowiedzi: 0

Super i tyle w temacie. Pozdrawiam śliczną Ewelinke 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz