Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Karolina, Roman, Tomasz
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  10°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  10°C / 6°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  10°C / 5°C

Przystojniak ze Świecia zostanie Misterem Polski? Finał już blisko!

red
4 listopada, 19:48
W środę w warszawskim Teatrze Capitol odbędzie się gala finałowa, podczas której poznamy najprzystojniejszego mężczyznę w Polsce. W gronie 28 finalistów znalazł się 28-letni Jakub Bzdawka ze Świecia.
Jakub Bzdawka w różnych odsłonach
Fot. Facebook

Jakub z powodzeniem przeszedł przez półfinał, który odbył się w Krakowie i zakwalifikował się do ścisłej czołówki, o czym wcześniej informowaliśmy. Dwa dni przed główną galą rozpoczęło się zgrupowanie w podwarszawskich Markach, gdzie kandydaci na mistera trenują układy choreograficzne i biorą udział w różnych akcjach.

- Uczestniczyłem między innymi w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2 – relacjonuje Jakub – Podczas zgrupowania wszystko toczy się w szalonym tempie, mamy mnóstwo zajęć, by jak najlepiej zaprezentować się podczas finału.

" Podczas zgrupowania wszystko
toczy się w szalonym tempie

System dalszych kwalifikacji podczas finału jest dość skomplikowany.

- Wystartuje nas 28. Każdy z nas będzie walczył o zdobycie tzw. tytułu komplementarnego w różnych dziedzinach, np. mister social media, mister fashion itp. Wywalczenie jednego zapewnia awans do dalszej części konkursu. Część z nich już się odbyła, np. rywalizowaliśmy w konkurencjach sprawnościowych na jednym z torów telewizyjnego show „Warrior Extreme” – wyjaśnia Jakub.

W ścisłym finale znajdzie się siedmiu panów. Czterech z nich otrzyma nagrody i tytuły, w tym ten najbardziej prestiżowy - Mistera Polski. Żadna ze stacji telewizyjnych nie zaplanowała transmisji na żywo z tego wydarzenia, ale będzie je można śledzić podczas transmisji online, wystarczy więc trochę „pobuszować” w sieci i na pewno będzie można kibicować świecianinowi.  

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (5)

Powodzenia , ale gejem nie jestem !

Odpowiedzi: 0

Qba, powodzenia!!!

Odpowiedzi: 0

Jak na razie dobrze jest ...Miss ma od fryzjerów...( tzn coś takiego że najlepsze włosy he ) ..I drugie Miss Elegancji  :)

Odpowiedzi: 0

No i dalej nic już..Ale w szesnastce  Najlepszych był. Gratuluję 

Odpowiedzi: 0

Gratuluję 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz