Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Teresa i Brunon Glaza z Jeżewa świętowali złote gody

red
11 września, 17:30
Teresa i Brunon Glaza z Jeżewa obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji wójt wręczył im medale przyznane przez prezydenta RP.
Jubilaci z wójtem i bliskimi podczas uroczystości w urzędzie gminy
Fot. UG Jeżewo

Teresa i Brunon Glaza pochodzą ze Śliwic, gdzie się poznali. Ślub cywilny i kościelny zawarli w grudniu 1969 r. w Śliwicach. Mają siedmioro dzieci (2 córki i 5 synów) jedenaścioro wnuków (7 wnuczek i 4 wnuków) oraz dwie prawnuczki.

Pani Teresa pracowała na gospodarstwie oraz trudniła się pracą rzemieślniczą. Pan Brunon był zatrudniony jako palacz w jednostce wojskowej w Świeciu. Jubilaci uważają, że aby zachować zdrowie, trzeba chodzić na spacery oraz mieć jakieś zajęcie, dlatego chętnie wykonują drobne prace przy domu i hodują drób.

Na pytanie, jaka jest recepta na szczęście w tak długim związku małżeńskim odpowiadają, że szczęście jest wtedy, kiedy między ludźmi jest zgoda i dopisuje zdrowie.

Odznaczenia wręczył Maciej Rakowicz, wójt gminy Jeżewo / Fot. UG Jeżewo

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz