Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Uczennica "katolika" została powiatowym mistrzem gramatyki

bart
13 października, 13:42
Oliwia Dudkowska z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. dra Bernarda Sychty w Świeciu zwyciężyła w rywalizacji o tytuł "Mistrza gramatyki". W konkursie wzięło udział 36 uczniów z powiatu świeckiego.
Oliwia Dudkowska odbierająca dyplom potwierdzjący zdobycie pierwszego miejsca
Fot. nadesłane

Pierwotnie konkurs miał się odbyć w marcu. Niestety, plany organizatorów pokrzyżowała pandemia. Termin rywalizacji o miano mistrza gramatyki trzeba było przełożyć na wrzesień. Warto podkreślić, że to pierwsza tego typu inicjatywa skierowana do uczniów z całego powiatu świeckiego. O wynikach zadecydowały pisemne testy, w których wzięło udział 36 uczniów szkół podstawowych.

Pierwsza nagroda przypadła Oliwii Dudkowskiej z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. dr. Bernarda Sychty w Świeciu. Miejsce drugie zajęły ex aequo: Daniela Rycka z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Warlubiu, Alicja Michalska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu oraz Jagoda Sikorska z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. dr. Bernarda Sychty w Świeciu. Nagrodę za trzecie miejsce odebrała Amelia Maliszewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu.

Ponadto jury wyróżniło: Dominika Drąga ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu, Zuzannę Kwiatkowską ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu, Amelię Chmurzyńską z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. dr. Bernarda Sychty w Świeciu, Aleksandrę Rybacką ze Szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Laskowicach, Zuzannę Borek ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu.

Laureaci konkursu, przygotowanego przez Ewę Gzellę i Monikę Kamińską, polonistki że Szkoły Podstawowej nr 2, otrzymali atrakcyjne nagrody od prywatnych przedsiębiorców, m.in. tablet i głośniki JBL.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz