Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Magda, Mariusz

Czy to oni zostaną Extra Parą i wygrają główną nagrodę? Oto kolejni kandydaci

red
4 października, 07:36

Prezentujemy kolejnych zakochanych, którzy zgłosili swój udział w naszym konkursie Extra Para. Zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń, bo nagroda jest bardzo atrakcyjna.

Alina i Grzegorz Kulczyk z Ostrowitego koło Lniana
Fot. nadesłane

Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

Jakie trzeba spełnić warunki, aby wziąć udział w konkursie? Tylko dwa: musicie mieć skończone 18 lat i… bardzo się kochać.

Prześlijcie swoje zdjęcie, przedstawiające Was oboje (najlepiej w poziomie, zdjęć może być od 1 do 3), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.
REKLAMA

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcjaatextraswiecie [dot] pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Para, która zdobędzie najwięcej głosów wygra nagrodę w postaci pobytu z noclegiem w Hanza Pałac w Rulewie. W pakiecie o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi!

Prezentujemy kolejne dwie pary (następne w sobotę).
REKLAMA


Wioleta Stopa Łyskowa i Radosław Czaplewski z Drzycimia


Oto, co napisali o historii swojego związku:

Historia naszej miłości zaczęła się w... łóżku, a dokładniej w łóżku szpitalnym. Studentka pielęgniarstwa odbywająca praktyki w szpitalu i pacjent chorujący na serce. I tu wydawałoby się, że zaczną się kłopoty, bo serce to przecież ważna sprawa. Los sprawił jednak, że zaczął się nowy rozdział naszego życia z sercowymi rozterkami w tle - zakochaliśmy się w sobie! Na początku, jeszcze na oddziale, wymieniliśmy się numerami telefonów. Już wtedy zauważyliśmy, że dążymy do wspólnych rozmów i przyjemnie jest zobaczyć się choćby na chwilę. Pierwsze randki zaczęły się bardzo szybko i mimo dzielącej nas pewnej odległości były bardzo regularne.

Jesteśmy ze sobą prawie dwa lata, a było już nam dane przeżyć czas rozłąki spowodowany wyjazdami służbowymi. Był to czas próby i wielkiej tęsknoty, a następnie wielkiego szczęścia podczas powrotów. Po 6 miesiącach znajomości postanowiliśmy się zaręczyć i podjąć decyzję o wspólnym życiu. Pobierzemy się we wrześniu już za rok, a od sierpnia tego roku mieszkamy razem. Póki co jesteśmy szczęśliwi i nie pozwolimy, by ktokolwiek lub cokolwiek zniszczyło to, co zaczęliśmy budować.

Alina i Grzegorz Kulczyk z Ostrowitego


To była Miłość od pierwszego wejrzenia...
– piszą Alina i Grzegorz. - Nasza znajomość zaczęła się latem 2009 r. Poznaliśmy się dzięki wspólnym znajomym i tak zostało do dziś. Zaczęło się zwyczajnie - telefony, SMS-y, odwiedziny: ciasto, kawa i długie rozmowy o wszystkim i o niczym. Przez cały czas byliśmy jak papużki nierozłączki. W Wigilię 2012 r. nastał czas na zaręczyny. Godnie przeżyte narzeczeństwo nauczyło nas patrzeć na siebie, jako na osoby, a nie na ciała, nauczyło nas sztuki rozmawiania ze sobą i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim szczerości. Dlatego 22 października 2016 r. pobraliśmy się, a 27 lipca tego roku doczekaliśmy się przecudownej córeczki Blanki. 

REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie
 

Beata i Henryk Owczarek (Grudziądz/Warlubie)

 

Poznali się na letniej potańcówce i od 12 lat są razem. Od 5 lat w związku małżeńskim. Beata i Henryk przysłali uroczy tekst:

Nie ma słów, by opisać, co do Ciebie czuję,
Nie ma rzeczy na świecie, która mogłaby Cię zastąpić.
Mój mąż, przyjaciel, ojciec naszego wspaniałego syna.
Zawsze stawia dobro inych przed swoim.
Kocham i nigdy nie przestanę. 

Zapraszamy na portal Extra Świecie w sobotę! Poznacie kolejnych kandydatów na Extra Parę!

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Do pobrania: