Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Krystyna, Małgorzata, Monika

To dopiero było zdziwienie! Tiry wjechały na świąteczny kiermasz w Nowem [zdjęcia]

red
14 grudnia, 21:18

W sobotnie popołudnie mieszkańcy Nowego i okolic tłumnie wybrali się na Rynek na czwartą edycję Pozarządowego Kiermaszu Świątecznego.

Na kiermaszu można było kupić ozdoby od uroczych „Mikołajek”
Fot. Jan Plit

REKLAMA

Jak zwykle bywa na tego rodzaju kiermaszach, nie zabrakło stoisk z ozdobami, również ręcznie robionymi, a także z jedzeniem. Mieszkańcy mogli wesprzeć osoby starsze i samotne dzięki udziałowi w loterii, a na scenie śpiewano kolędy i piosenki świąteczne.  

Największą niespodzianką był wjazd na Rynek pięknie oświetlonych ciężarówek. To kierowcy i właściciele tirów skrzyknęli się i zrobili frajdę, szczególnie najmłodszym uczestnikom kiermaszu, którzy chętnie siadali za kierownicami wielkich samochodów.
REKLAMA

Komentarze (1)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz