Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Edyta, Maria, Alojzy

Julia pożegnała się z programem w wielkim stylu

Andrzej Bartniak
16 listopada, 18:17

Dziś poznaliśmy uczestników półfinałowego odcinka „The Voice of Poland”. Zła wiadomość jest taka, że w gronie wybrańców nie znalazła się świecianka Julia Olędzka.

Julia Olędzka nie ma wątpliwości czym chce się zajmować w życiu
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Podczas dzisiejszego wydania „The Voice of Poland” na scenie pojawili się: Patryk Żywczyk, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska (drużyna Tomsona i Barona), Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Tadeusz Seibert (drużyna Margaret), Julia Olędzka, Damian Kulej, Kasjan Cieśla (drużyna Kamila Bednarka), Piotr Szewczyk, Daria Reczek oraz Jakub Dąbrowski (drużyna Michała Szpaka).

Jednak mieszkańcy Świecia tak naprawdę czekali tylko na jeden występ, oczywiście Julii Olędzkiej, która tym razem wybrała piosenkę „Stand up for love” z repertuaru zespołu Destiny's Child.
REKLAMA
Niestety, świetne wykonanie nie zapewniło jej awansu do półfinałowego odcinka. Kamil Bednarek postanowił dać szansę na dalszą walkę Damianowi Kulejowi.

Specjalnym gościem programu była Natalia Nykiel, która dzięki udziałowi w drugiej edycji „The Voice of Poland” (2013) z nikomu nieznanej nastolatki z Piecek na Mazurach, stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Pojawiła się też francuska piosenkarka Indila, znana m.in. z przeboju „Derniere dance".  

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (14)

Julia zaśpiewałaś rewelacyjnie.... Dla mnie wygrałaś...!!!!!! 

Odpowiedzi: 0

Bednarek to pedzio dlatego wybrał Kuleja a nie Julię, będzie tego żałował. Julia jesteś wielka!

Odpowiedzi: 1

To początki debilizmu czy już jesteś debilem?

Odpowiedzi: 0

Także  jestem zadowolona z występu Julii ..Super zaśpiewała  dziś, ale ostatnio mnie nie porwała..Myślałam że dostanie znowu SMS i przejdzie A Kasjan  myślałam że odpadnie;)

Odpowiedzi: 0

Brawo!!!!!

Pięknie zaspiewała. 

Odpowiedzi: 0

Gratulacje,gratulacje i NIE PODAWAJ SIĘ, tam jest mikrofon w dłoni na pamiatkę Ty jesteś Julka lepsza bo masz już swojego Fryderyka. W trakcie programu zastanowiło mnie,że po 15-tu sekundach po otwarciu linii do głosowania system blokował się,a co dziwne blokował się tym którzy mieli wspaniałe wykonania.... Ucieszył oko realizator programu przy Twoim występie,stworzył "Magiczną Julię" miksując obraz i zrobił to tylko dla Niej.

Odpowiedzi: 0

Jeszcze o Niej usłyszymy!!! A te programiki w tv są wyreżyserowane. Te SMSy to tylko i wyłącznie nabijanie kabzy. Szkoda że Julka o tym nie wiedziała, ktoś już wcześniej z  tzw. "góry" zobaczył w Niej wielki talent i kazał już w tym odcinku usunąć. Jak dla mnie ten półfinał z udziałem Juleczki był już finałem.

Odpowiedzi: 1

Ja pierdole... Co za kretynski komentarz

Odpowiedzi: 1

Masz rację 

Odpowiedzi: 0

Czytajac komentarze to sobie mysle ze to ten wredny pis kazal Jule wykasowac za to ze mama jest kodziarka

Odpowiedzi: 1

Amba, przyjmnij do wiadomści, że jakaś Julka, Tobiaszowi do stóp jeszce nie dorosła. Myślę, że wszystko przed nią. Na marginesie, może matka Julki jest kodziarką, nie do końca jestem o tym przekonana, ale ześ ty osieł, to pewne na bank. Starzy wiedzą, że przestałeś brać leki?

Odpowiedzi: 0

Byli lepsi i tyle i niema co płakać

Odpowiedzi: 1

Prawda. Może to już szczyt Jej możliwości bo w innych programach też nie było lepiej. Niczego Jej nie ujmując, bo śpiewa bardzo ładnie, ale inni widocznie lepiej. 

Odpowiedzi: 0

Za ładne nie jest to kariery nie zrobi

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz