Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Kiedy matka przeczytała list syna, natychmiast wezwała policję

red
15 września, 18:03

Mieszkaniec gminy Nowe zostawił list o niepokojącej treści i wyszedł z domu. Postawił na nogi kilkudziesięciu policjantów i strażaków, którzy szukali go w przez ponad 2 godziny.

W poszukiwaniach uczestniczyli strażacy z OSP z gmin Nowe i Warlubie oraz policjanci
Fot. OSP Wielki Komorsk

REKLAMA

W poniedziałek około godz. 18.00 matka przeczytała list 23-latka, który po napisaniu go udał się w nieznanym kierunku. Zaniepokojona, że syn może targnąć się na życie, powiadomiła policję. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Miejsce zbiórki wyznaczono w Małym Komorsku (gmina Nowe). Zaczęto przeczesywać okoliczne pola i lasy.

- W poszukiwaniach uczestniczyło 30 policjantów i 20 strażaków. Około godz. 20.30 mężczyznę odnaleziono całego i zdrowego – informuje sierż. szt. Żaneta Marciniak z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Komentarze (7)

Teraz zapewne ma opiekę za bramą szpitala psychiatrycznego. No i słusznie.

Odpowiedzi: 1

Jak możesz w ogóle pisać takie rzeczy? Sam nie wiesz co dokładnie się stało, może chłopak ma problemy psychiczne, może nie radzi sobie z problemami, może ma ciężką sytuację w rodzinie, życie nie zawsze jest takie piękne i idealne, a na ludziach nie można polegać, musisz ich brać na ogromny dystants, bo zamiast Ci pomóc potrafią jeszcze bardziej pogłębić twój wewnętrzny smutek i cierpienie..

Odpowiedzi: 0

Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Każdy niedoszły samobójcy musi być obserwowany w szpitalu psychiatrycznym i o tym jest mój komentarz. Ptfu.

Odpowiedzi: 0

Mam nadzieję że zastanowi się jak zmienić życie na lepsze. Młody chłopak i napewno ma dobre serce

Odpowiedzi: 0

Jeśli chciałby sobie coś zrobić to by zrobił zanim go  znaleźli. List i ucieczka jest wołaniem o pomoc.  Chłopak ma jakieś problemy i trzeba mu pomóc póki jeszcze to sygnalizuje.

Odpowiedzi: 1

Niech się odetnie od swoich kolegów to będą z niego ludzie . A tak to tylko ćpanie im w glowie

Odpowiedzi: 1

Popieram

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz