Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Kto zasiądzie w fotelu dyrektora przychodni? Jest czworo chętnych

Andrzej Pudrzyński
23 stycznia, 13:28

Prawdopodobnie w pierwszej połowie lutego dowiemy się, kto przez najbliższe sześć lat będzie kierował Miejsko-Gminną Przychodnią w Świeciu.

Dyrektor świeckiej przychodni jest wybierany na 6-letnią kadencję
Fot. 123RF

REKLAMA

To drugi konkurs na to stanowisko. Pierwszy trzeba było unieważnić na początku stycznia, bo jedna z dwóch kandydatek nie złożyła wszystkich wymaganych dokumentów i odpadła „w przedbiegach”. Na placu boju została tylko jedna osoba, obecna dyrektor Beata Sternal-Wolańczyk. Aby konkurs mógł być kontynuowany, muszą być co najmniej dwie kandydatury, dlatego jedynym wyjściem było unieważnienie.  

Ogłoszono drugi konkurs. Do 23 stycznia zgłosiło się czworo kandydatów.

- Wszyscy złożyli wymagane dokumenty i zostali zaproszeni na rozmowy z komisją konkursową. Nie ustaliliśmy jeszcze konkretnej daty, ale myślę, że będzie to w pierwszej połowie lutego – wyjaśnia Paweł Knapik, zastępca burmistrza Świecia.
REKLAMA

Wiceburmistrz nie podaje, kto konkretnie ubiega się o fotel dyrektora przychodni.

- Najpierw musi zostać sporządzony protokół. Mogę jedynie zdradzić, że to trzy kobiety i jeden mężczyzna – uśmiecha się. – Kandydatury są bardzo ciekawe, więc komisja będzie miała co robić.

Komisja przeprowadzi rozmowy z kandydatami, aby poznać ich przygotowanie i wizję rozwoju placówki. Będzie to jedno z istotnych kryteriów brane pod uwagę przy podjęciu decyzji, kto pokieruje przychodnią przez następne sześć lat.

Jak ustaliliśmy, wśród kandydatów jest dotychczasowa dyrektor Beata Sternal-Wolańczyk.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

 

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz