Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Edyta, Maria, Alojzy

Ogromne zainteresowanie koncertem Julii Olędzkiej w Świeciu. Co mówi o występie w „The Voice of Poland”?

Andrzej Bartniak, ap
30 listopada, 10:58

Świąteczne spotkanie w ramach Kameralnej Sceny Klubokawiarni Kultura wypełnią piosenki w wykonaniu Julii Olędzkiej, uczestniczki tegorocznej edycji „The Voice of Poland” w drużynie Kamila Bednarka. 

Julia Olędzka: Nie mam najmniejszych pretensji do Kamila Bednarka, że podjął taką decyzję
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Grudniowy koncert w Świeciu będzie prawdziwą mieszanką stylów muzycznych, nastrojów i autorów odpowiedzialnych za poszczególne kompozycje. Znajdą się tam zarówno piosenki znane, które możemy usłyszeć w radio, jak i nowości.

- Co jakiś czas spotykam się z pytaniem o moje własne piosenki - mówi Julia Olędzka. - Podczas tego wieczoru przedstawię jedną z nich. Oczywiście jest ich znacznie więcej i przyjdzie taki czas, gdy je zaprezentuję, ale teraz będzie tylko jedna. Tytułu nie zdradzam, bo i tak nikomu nic on nie powie. Ci, którzy pojawią się na koncercie, dowiedzą się - zachęca piosenkarka do udziału w imprezie organizowanej przez świecki Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
REKLAMA

Nie zawiodą się ci, którzy mają nadzieję usłyszeć w wykonaniu Julii „Krótką historię” z repertuaru Beaty Kozidrak. Mowa o pierwszej piosence zaśpiewanej na żywo w programie „The Voice of Poland”.

- Ten utwór stał się dla mnie dość ważny, bo narobił w internecie sporo szumu - podkreśla wokalistka. - Cieszę się z tego, bo to wyjątkowa piosenka, która przyniosła mi wiele pochlebnych ocen. Także od ludzi, znających się na muzyce, których opinia ma dla mnie szczególne znacznie.

Z racji tego, że koncert odbędzie się w połowie grudnia, Julia zaplanowała też kilka utworów o charakterze świątecznym. Nie chce jednak zdradzać żadnych szczegółów. Ma to być niespodzianka.
REKLAMA

Chociaż jej talent wydaje się być powszechnie znany, jednak dopiero za sprawą udziału w programie „The Voice of Poland” wielu świecian usłyszało o niej po raz pierwszy. Z pewnością nie brakuje takich, którzy żałują, że nie mogą dłużej jej dopingować. Ona sama patrzy na to bez cienia goryczy.

- Wyniosłam z tego programu tyle, ile się dało - wyjaśnia. - Nie mam najmniejszych pretensji do Kamila Bednarka, że podjął taką decyzję. Chociaż słyszałam od innych, że byli tym zaskoczeni, ale nie roztrząsam tego. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi być może za jakiś czas będę współpracować. Tak więc mam powody do zadowolenia.
REKLAMA

Przyznaje, że nie zaszłaby tak daleko w programie, gdyby nie wsparcie wielu ludzi. Także tych, którzy wysyłali SMS-y.

- Jestem im za to bardzo wdzięczna - podkreśla.

Początkowo występ miał się odbyć w Klubokawiarni Kultura. Zainteresowanie rezerwacją stolików było jednak tak duże, że postanowiono przenieść imprezę do Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej (sali lustrzanej).


Koncert Julii Olędzkiej, sobota 14 grudnia, godz. 20.00, OKSiR w Świeciu, wstęp wolny.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

źródło: OKSiR / „Teraz Świecie”
REKLAMA

Komentarze (18)

Przestańcie już na siłę o niej pisać... masakra.  

Odpowiedzi: 2

Dokładnie już robi się to nudne. 

Odpowiedzi: 1

Kiedyś tak było z Adą i Zumbą. Gdzie się człowiek nie ruszył była Ada i Zumba. Miałem wrażenie że jak otworzę toaletę wyskoczy z niej Ada.....teraz podobnie.

Odpowiedzi: 1

Pewnie siedzi w tym klopie do teraz hahah

Odpowiedzi: 0

Jak można być tak zazdrosnym,o to że ktoś spełnia swoje marzenie i ma pasje. A przede wszystkim coś robi? Masakra, Na pewno będę na koncercie. Brawo Julia Olędzka.

Odpowiedzi: 0

Swietna robota dziewczyno. Zaproszenie przyjęte. 

Odpowiedzi: 0

Jak nudne to nie czytaj . Słyszałem już Julię kiedyś i z pewnością się wybiorę na koncert. 

Odpowiedzi: 1

To idź a nie piszesz na forum że pójdziesz?? Kogo to obchodzi. Ludzie zastanówcie się. Piszcie o poważnych sprawach i problemach a nie o pierdolach. 

Odpowiedzi: 0

niezbyt ładna i na siłę robi się kogoś z niej kim nie jest do tego ten celulit

Odpowiedzi: 2

Debil... cellulit masz na mózgu 

Odpowiedzi: 1

Co ma wygląd do tego, mi akurat bardzo sie podoba

Odpowiedzi: 0

Ktoś chyba się podemnie podszywa - Julka poproszę o KOMPUTEREK

Odpowiedzi: 0

Wielka gwiazdka nie zdradzi zadnych szczegolow. Zadziera nos o tyle. A decyzji Bednarka niby nie neguje ale trzy grosze musiala dodac. Zalllll

Odpowiedzi: 0

"piosenkarka" hahahahhahahahaha.

Odpadls i ns siłę odgrzewaja kotleta. 

Ogromne zainteresoeanie? Jakoś nie widzę szału. 

Odpowiedzi: 1

Nie ma zainteresowania i dlatego zmienili salę na większą! Żal mi takich nieudaczników jak ty, którzy jedyne co mogą, to dowartościowywać się głupimi komentarzami. Naprawdę pomyśl jakie masz smutne życie i zastanów się jak to zmienić. 

Odpowiedzi: 0

Jakiś talent wokalny dziewczyna ma być może największy w naszym mieście. Jej udział w programach typu talent - show pokazał że jej poziom jest średni. Jak wiadomo zawsze znajdą się zwolennicy jak i przeciwnicy. 

Odpowiedzi: 0

Spełnia swoje marzenia, daje satysfakcję i radość Mamie,oprócz oglądania jej w programach TV można usłyszeć ją w Krainie Lodu,słychać ją było w Tańcu z Gwiazdami.Jest stypendystką Gminy Świecie-taka skromna promotorka naszego miasta.Powoli dołącza do grupy ludzi,którzy zaczynali realizować swoje marzenia i pasje właśnie tu,a teraz choć są daleko znajdują czas dla nas i przyjeżdżają na spotkania.Na takie sukcesy trzeba ciężko pracować. WSZYSTKIM MALKONTENTOM MÓWIĘ ZDECYDOWANE "NIE".

Odpowiedzi: 0

Mądre podsumowanie , brawo :)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz