Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Osiedle Parkowe w Świeciu. Komfort i nowoczesność. Zobacz nasze domy

Reklama
3 listopada, 16:44

Osiedle Parkowe powstaje w Świeciu przy ul. Kazimierza Wielkiego. W pierwszym etapie planowana jest budowa 7 nowoczesnych, energooszczędnych, ekologicznych domów jednorodzinnych.

Inwestycja zlokalizowana jest na jednym z najatrakcyjniejszych obszarów Świecia, blisko centrum i ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych. To wprost wymarzone otoczenie na spacery, jogging lub jazdę na rowerze, Atrakcyjność tej lokalizacji to również nieuciążliwa bliskość centrum miasta.

Osiedle zlokalizowane będzie przy parku miejskim, a na terenie inwestycji zostanie posadzonych dodatkowo blisko 1000 drzew.

Lokalizacja domów w okolicy centrum miasta, a zarazem blisko terenów rekreacyjno-wypoczynkowych i zielonych czyni inwestycję wyjątkową Konieczność kłopotliwych dojazdów? Korki? Brak miejsc parkingowych? Nas to nie dotyczy!

Osiedle Parkowe znajdzie się pomiędzy istniejącą zabudową jednorodzinną a parkiem miejskim, co daje pewność, iż nie powstaną tu w przyszłości niepożądane inwestycje.

Więcej informacji tutaj.