Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Brunon, Jan, Andrzej
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  19°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  22°C / 11°C

Poszukujesz mieszkania? Złóż wniosek!

Reklama
21 maja, 07:08

Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego buduje kolejny blok w pobliżu skrzyżowania ulic Paderewskiego i Piłsudskiego.

Warto się pospieszyć ze złożeniem wniosku na mieszkanie w nowym bloku
Fot. materiały promocyjne

Trzypiętrowy budynek będzie składał się z 48 mieszkań o powierzchni 45 i 60 m kw. Każda z czterech klatek będzie dysponowała własną wózkownią. Lokatorzy będą mieli do dyspozycji 19 podziemnych garaży i parking na 73 miejsca.

Jest jeszcze możliwość uzyskania mieszkania, ale warto się pospieszyć.

Osoby zainteresowane uzyskaniem mieszkania na zasadach najmu proszone są o kontakt telefoniczny ze Świeckim Towarzystwem Budownictwa Społecznego sp. z o.o. pod numerem tel. 52 33 11 710.