Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Artur, Stefan, Waldemar

Powiat Świecki jednym z laureatów Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
18 czerwca, 13:34

Już po raz dziewiętnasty uhonorowano zasłużone osobistości i zespoły z Kujaw i Pomorza, których dokonania służą rozwojowi regionu. Jedno z trofeów przypadło naszemu powiatowi za aktywne i skuteczne działania na rzecz promocji turystycznej.

Gala wręczenia nagród odbyła się 16 czerwca w CKK Jordanki w Toruniu
Fot. Wojtek Szabelski

Chciałoby się powiedzieć, to musiało się tak skończyć. Prowadzone z niezwykłą intensywnością i autentycznym zaangażowaniem działania promocyjne prowadzone przez powiat zostały dostrzeżone i nagrodzone.

- Niezmiernie cieszę się, że praca naszego zespołu została zauważona z poziomu województwa - mówi Iwona Karolewska, sekretarz Starostwa Powiatowego w Świeciu. - Chcę podkreślić, że to co robimy, traktujemy jako coś normalnego. Nie wydaje mi się, że podejmujemy jakieś nadzwyczajne działania, chociaż oczywiście jest nam miło, że są tacy, którzy uważają inaczej.  
REKLAMA

W uzasadnieniu wyboru możemy przeczytać, że:  "Powiat świecki prowadzi jedne z najbardziej aktywnych działań na rzecz promocji turystycznej swoich atrakcji w województwie. Na ten sukces złożyła się współpraca z wieloma podmiotami turystycznymi, które mogą mieć wpływ na rozwój turystyki i krajoznawstwa oraz stworzenie przyjaznej atmosfery dla przedsiębiorców, organizacji i stowarzyszeń działających w obszarze turystyki. Powiat świecki jest doskonałym przykładem zrozumienia gospodarczego potencjału turystyki i pobudzenia dzięki niej innych dziedzin funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego.”

W powyższym tekście warto zwrócić uwagę na fragment mówiący o zrozumieniu gospodarczego potencjału turystyki i pobudzenia dzięki niej innych dziedzin.  
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Otworzy się w nowym oknie

- Staramy się rozbudzać świadomość, że turystyka może być ważnym elementem działalności gospodarczej i przekładać się zarówno na nowe miejsca pracy, jak i stałe źródło dochodów - zaznacza sekretarz. - Sukces można osiągnąć nawet w takim powiecie jak nasz, który nie ma powszechnie znanych atrakcji, które niejako same się reklamują. Cała sztuka polega na tym, aby stworzyć nową jakość bazując na tym, co jest naszym bogactwem. Często jeszcze nieodkrytym lub niedocenianym. Myślę to m.in. o lokalnych producentach, którzy wiernie nas wspierają.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz