Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  23°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Pożar w gospodarstwie koło Nowego. Na miejscu osiem jednostek straży pożarnej

ap
1 sierpnia, 21:04

Trwa akcja strażaków w Milewie (gmina Nowe), gdzie płonie budynek gospodarczy.

Płonący budynek gospodarczy w Milewie
Fot. OSP Rychława

Strażacy zostali poinformowani o pożarze o godz. 19.15. W byłym PGR w Milewie zapaliła się stodoła i chlewnia, znajdujące się w jednym budynku. Doszczętnie spłonął drewniany dach. Wewnątrz nie było słomy ani inwentarza. Obok znajduje się jednak budynek gospodarczy ze zbożem. Strażacy starają się nie dopuścić do przemieszczenia się ognia.
Nowe informacje tutaj.
REKLAMA

Komentarze (8)

No masakra. Ludziom sie tam nudzi, tym bardziej ze w Milewie idiotów nie brakuje ..

Odpowiedzi: 1

Mów za siebie może idiotą jesteś ty a nie mieszkańcy małej wsi

Odpowiedzi: 0

ktos ma niezle kleksy 

Odpowiedzi: 0

Co za bzdury ktoś pisze ,jak już podaje coś do wiadomości publicznej to niech napisze prawdę.Faktycznie straż została powiadomniona o 19:15 zaraz po wybuchu pożaru w byłej chlewni a nie stodole spłoneła część chlewni drewniany dach i strop na strychu było trochę słomy.Druga część chlewni oddzielone murem pozostała cała , obie części były puste tylko na strychu było trochę słomy

Odpowiedzi: 1

A potrafisz po polsku napisać? Co ci tu nie gra? Że nie napisali, że coś tam było murkiem oddzielone i było jednak odrobinę słomy? To ma jakiekolwiek znaczenie? Poza tym relacja pisana jest jak jeszcze akcja trwała, na końcu piszą, ze wrócą do tematu, więc pewnie podadzą więcej szczegółów.

Odpowiedzi: 1

Nowiak nie czepiaj sie mieszkańca, on wie najlepiej co i jak bo... był tam przed strazakami, ba nawet krótko przed ogniem.

Odpowiedzi: 0

Źródło podaje błędne informacje .Stodoła stoi cała obok chlewni której część sie spaliła doszczętnie.Druga część chlewni jest oddzielona łącznikiem murowanym dzięki czemu po interwencji straży i mieszkańca Milewa który poinformował iż dana czesc jest oddzielona murem tzw.lacznikiem została zachowana i ogień nie przemiescil sie dalej na dalsza część dachu.Skladowana byla jeszcze znaczna część słomy na poddaszu obory od czasu starego PGR.Na przeciwko płonącej chlewni nie stoi budynek gospodarczy lecz budynek mieszkalny.I nade wszystko w żadnym z chlewni nie było i nie jest skladowane żadne zboże.Takie są fakty.

Podziekowanie za zaangażowanie mieszkańców w ratowaniu dobytku zamieszkukacej tam rodziny oraz straży za tak długa akcje bo naprawde było ciezko.

Pozdrwaiam.

Odpowiedzi: 0

Pod tekstem masz dodane nowe informacje o pożarze z dzisiaj, wystarczy kliknąć na link.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz