Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Henryk, Mariusz

Pracownicy urzędu zrzucili się na paczki dla potrzebującej rodziny. Zawiózł je burmistrz [zdjęcia]

red
9 grudnia, 19:22

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Świeciu zrobili niespodziankę jednej z mieszkanek. Datki na świąteczne prezenty przekazała setka osób. Paczek było tak wiele, że z trudem upakowano je w trzech samochodach.

Mikołajkowe prezenty przyjechały trzema samochodami
Fot. UM w Świeciu

REKLAMA

Tych mikołajek pani Anna mieszkająca wspólnie z niepełnosprawną córką nie zapomni długo. Do jej drzwi zapukał burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski w towarzystwie pracowników Urzędu Miejskiego w Świeciu i strażników miejskich. Wszyscy oni przydali się do rozpakowywania trzech samochodów z prezentami dla świecianki.

- Z pomysłem wzięcia udziału w „Szlachetnej paczce” zwróciła się do mnie Agata Puchowska, która od niedawna pracuje w wydziale finansowym -  wyjaśnia Krzysztof Kułakowski.  - W poprzednim miejscu pracy też organizowała tego typu akcję. Wybraliśmy rodzinę i rozpoczęła się zbiórka.
REKLAMA

Lista podarunków dla żyjącej skromnie świecianki była bardzo długa. Znalazły się na niej m.in. kuchenka gazowa, meble kuchenne, odzież, rower dla córki, pościel. Dodatkowo składający się na paczkę pomyśleli o czymś dla rozrywki: biletach do kina i na basen.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Komentarze (16)

Z całym szacunkiem, ale po zdjęciach widać że ta pani aż taka biedna i potrzebujaca to nie JEST!!!! Znam osoby które mieszkają o wiele, wiele gorszych warunkach i są to osoby starsze i im nikt nie pomaga ciekawe dlaczego?????? 

Odpowiedzi: 3

Układy układziki, tego u nas jest pełno

Odpowiedzi: 1

No Twoje układziki - jak można wnioskować po dokonanym wpisie - w ogóle nie trybią jak należy i pomoc, choć innego rodzaju, na pewno by się Tobie przydała.

Odpowiedzi: 0

Jest tak dlatego, ponieważ nikt nie zgłosił takich rodzin do Szlachetnej Paczki

Odpowiedzi: 0

Szlachetna paczka nie ogranicza się do pomocy jednej rodzinie. Wiele rodzin w Świeciu czy w naszym powiecie, w całej Polsce otrzyma pomoc. To zależy tylko od ludzi, może warto w przyszłym roku również wybrać rodzinę i zapoznać się z potrzebami i pomoc? A nie wylewać swoją gorycz na forum. To ze Pani nie żyje w zwierzęcych warunkach, nie oznacza, ze nie potrzebuje pomocy, tylko stara się jak może, proszę nie oceniać z góry. 

Odpowiedzi: 0

To, że jest czysto, nie znaczy, że bogato.

Odpowiedzi: 0

Dokładnie jakie układanki?Nie rozumiem niektórych ludzi  Człowiek nie zna drugiego człowieka nic o nim nie wie ale komentuje ale tacy zawsze się znajdą.Zycze wszystkiego dobrego dla tej rodziny.A jeżeli jeśli znacie jakieś potrzebujące rodziny to też je zgłoscie do szlachetnej paczki. 

Odpowiedzi: 0

W ramach Szlachetnej Paczki pomaga się wszystkim w całej Polsce, jeśli chodzi o Świecie to Pani Agata Puchowska dała bardzo dobry przykład mobilizując współpracowników. Czy stać inne instytucje, organizacje, stowarzyszenia działające w naszym mieście patrzące krytycznym okiem na poczynania Włodarzy na taki gest? Pani Agato gratuluję odwagi i pomysłu.

Odpowiedzi: 0

I znowu zazdrość, zamiast się cieszyć, że człowiek pomógł drugiemu człowiekowi eh 

Odpowiedzi: 0

Nie chodzi o zazdrosc. Po prostu inn zyja w duzo gorszych warunkach, nie kazdy ma kamienie na scianach.

Odpowiedzi: 0

Nie chodzi o zazdrosc. Po prostu inn zyja w duzo gorszych warunkach, nie kazdy ma kamienie na scianach.

Odpowiedzi: 1

typowa zazdrość i straszni ograniczone myślenie... myślisz, że bieda to tylko syf, wódka, fajki,bezrobocie, patologia i grzyb na ścianie? lepiej pomagać biednym ludziom którzy się starają niż patolom co chleją za 500+ w jakimś syfie, a nie domu

Odpowiedzi: 0

Kamienie na ścianach wyznacznikiem bogactwa?A może to mieszkanie wynajmowane i własciciel remontował? Ważne że ma czysto i schludnie...Ludzie! matka z niepełnosprawnym dzieckiem zgłoszona przez życzliwą osobę a tu zazdrość na dodatek w przedświątecznej atmosferze...przykre.

Odpowiedzi: 0

Oj ludzie co z wami kobietą dba o mieszkanie które ma i tyle. To ze na czysto i schludnie to się chwali a jak ktoś z Was ślepy i nie odróżnia zwykłej tapety we wzór z kamieniami od piaskowca naturalnego to już wasz problem. I B. Dobrze że pomoc trafiła do tej rodziny bo widać że jej nie marnuje. Gratulacje dla wszystkich darczyńców.  Pozdrawiam świątecznie...

Odpowiedzi: 0

Burmistrz jaki zadowolony chociaz raz zrobil cos z dobroci serca . 

Odpowiedzi: 0

To, że ufundowali "szlachetną paczkę" - szacunek. Fotorelacja niekoniecznie.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz