Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Edyta, Maria, Alojzy

Świecianin Jakub Słomiński Mistrzem Polski w boksie!

tk
30 listopada, 17:03

Wielokrotny medalista Wdy Świecie wywalczył złoty medal, po raz pierwszy w wadze 52 kg. W sumie ma już w dorobku dziesięć krążków, licząc również kategorie młodzieżowe.

Jakub Słomiński
Fot. archiwum

REKLAMA

Jakub Słomiński trzy wcześniejsze tytuły Mistrza Polski seniorów, które zdobył z rzędu, wywalczył w wadze 49 kg. W kategorii o 3 kg cięższej również nie miał sobie

Mistrzostwa Polski seniorów odbywały się w Opolu. W kategorii Słomińskiego do walki zgłosiło się sześciu bokserów. Pięściarz Wdy zaczął od pojedynku ćwierćfinałowego z Wasylem Iskrą (Boks Team Oława), który zwyciężył jednogłośnie na punkty 5:0.

Żaden z arbitrów nie miał wątpliwości, kto był lepszy, zwłaszcza, że w drugiej rundzie rywal Słomińskiego leżał już na deskach i ledwo ukończył pojedynek.
REKLAMA

W półfinale przeciwnikiem świecianina był Dorian Mospinek (BKS Skorpion Szczecin). Tu już poprzeczka była zawieszona dużo wyżej, a Słomiński wygrał co prawda na punkty, ale niejednogłośną decyzją sędziów 3:2.

W finałowym pojedynku, który można było obejrzeć w piątek na żywo w TVP Sport, Słomiński skrzyżował rękawice z obrońcą mistrzowskiego tytułu w tej kategorii Maciejem Jóźwikiem (BKS Skorpion Szczecin).
REKLAMA

Ta walka była również bardzo wyrównana i po jej zakończeniu obaj pięściarze podnieśli ręce w geście triumfu. Sędziowie jednak orzekli 3:2, że lepszy był świecianin, dzięki czemu Jakub Słomiński został kolejny raz Mistrzem Polski seniorów w boksie.

Naszemu zawodnikowi w narożniku sekundowali Leszek Piotrowski i Artur Bojanowski.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (3)

No i to są wiadomości, a nie że typ wygrał konkurs na najlepszą fryzurę czy coś tam na mister polska bitch please xD.. gratulacje !

Odpowiedzi: 1

A no właśnie, ja tyż na cukier se zrobia i bynda startował na najlepszy fryz hahaha. Gratulacje Kuba!!! Pozdrawiam 

Odpowiedzi: 0

Gratulujemy wygranej!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz