Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Dominik, Jan
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  19°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  24°C / 11°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C

W niedzielę widzimy się na Dużym Rynku na Kiermaszu Świątecznym!

red
15 grudnia, 09:07

Najpierw zakupy, a potem coś na ząb, wspólne zdjęcie i występy na scenie. W niedzielne popołudnie warto wybrać się na Kiermasz Świąteczny w Świeciu.

Kiermasz to okazja do kupienia m.in. ozdób świątecznych
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Osoby ceniące rękodzieło nie będą zawiedzione, bo oferta w tym zakresie jest zawsze bogata: ozdoby choinkowe, bombki z małych polskich manufaktur, ceramika artystyczna, wełniane dzianiny, kolorowe czapki, szaliki, a nawet biżuteria ze srebra, tytanu czy bursztynu.

Nie zabraknie też pomysłów na prezenty dla najmłodszych: edukacyjne łamigłówki, drewniane zabawki, bawełniane szmacianki i przytulanki.

Nikt nie wyjdzie głodny, bo swoje stoiska będą mieli również wystawcy garmażeryjni, którzy przygotują świąteczne potrawy.

Świątecznemu klimatowi przyświecać będzie choinka. Dla zakochanych powstanie „Kącik pod jemiołą”, w którym będzie można uwiecznić pocałunek na fotografii. Dopełnieniem będzie muzyka - zakupy zrobimy przy wtórze znanych piosenek świątecznych i zimowych.


Kiermasz Świąteczny, niedziela 15 grudnia, godz. 15.00-19.00, Duży Rynek w Świeciu.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (2)

Zapraszamy na piknik do nowo otwartego MC Donalda  w Morski balony i 30 pierwszych klientów bułka wiejska z sałatką i kurczakiem + frytki Big gratis 

Odpowiedzi: 0

W Morsku W Morsku przepraszamy za pomyłkę

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz