Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

W tym roku nie będzie Biegu Rycerskiego w Świeciu. Co się stało?

Andrzej Pudrzyński
18 stycznia, 09:08

Bieg Rycerski był jedną z najbardziej popularnych masowych imprez sportowych w Świeciu.

Impreza co roku gromadziła setki amatorów biegania
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

W tym roku odbyłaby się już siódma edycja Biegu Rycerskiego, w którym co roku bierze udział około 800 zawodników. Na mecie pojawiali się zarówno doświadczeni biegacze, jak i zupełni amatorzy nie tylko ze Świecia i powiatu, ale też dalszych regionów kraju.

Co się zatem stało, że w maju, jak co roku, wielbiciele biegania nie wyruszą w 10-kilometrową trasę z zamkowego dziedzińca?
REKLAMA

Biegaczki, biegacze, kibice, partnerzy, sponsorzy … Trudna decyzja zapadła. W związku z bardzo dużym remontem Zamku w Świeciu oraz terenów wokół Zamku który jest zaplanowany na lata 2020-2021 nie będzie możliwość zorganizowania Biegu Rycerskiego – czytamy w komunikacie organizatorów. - Nie chcemy też przenosić biegu w inne miejsce, gdyż Bieg Rycerski jest nierozerwanie związany z Zamkiem. Do takiej imprezy naszym zdaniem niezbędne jest odpowiednie zaplecze, trasa, parking, strefa kibica, miejsce odpoczynku i oczywiście ZAMEK, dlatego Bieg Rycerski ma tylko jedno miejsce. Mamy nadzieję że nie zapomnicie o nas i jeśli terminy pozwolą przybędziecie do Świecia za rok w 2021 roku na koleją edycję Biegu Rycerskiego.

Organizatorzy nie wykluczają, że w skali lokalnej zorganizują innego rodzaju bieg, ale w innej formule i miejscu.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Komentarze (12)

Głupie tłumaczenie, niech napiszą że im się po prostu nie chce organizować imprezy i tyle w temacie. Jaki remont zamku w tym roku w maju ? Przecież nawet przetarg nie rozstrzygnięty ! A co dopiero realizacja. Maj ok. ale przyszłego roku 

Odpowiedzi: 1

Mogłoby im się nie chcieć, bo robią to w swoim wolnym czasie, za darmo i dlatego, że to ich pasja. Ale fakty są inne, przygotowania imprezy trwają długo, a nie wiadomo w jakim stanie będzie teren wokół obiektu. Ktoś kto nic nigdy nie zrobił nie ma pojęcia, co to znaczy poświęcić tyle swojego czasu za friko.

Odpowiedzi: 0

To nie jest głupie tłumaczenie a związane ręce z powodu decyzji o remoncie zamku. Remont został fatalnie zaplanowany i z tego co widać nie będzie realizowany przez najbliższy czas. Obawiam się że tak źle przemyślana decyzja będzie się odbijać na wielu naszych cyklicznych imprezach. Zamek będzie wyłączony na wiele lat i nic nie będzie się tam działo. ani remontu ani imprez. Mam nadzieję, że nasi włodarze wstrzymają się również z zagispodatowaniem terenów zielonych. Bo zrobienie teraz terenów zielonych a potem wpuszczenie ciężkich maszyn będzie bezmyślnym wydawaniem naszych pieniędzy. Obietnice obietnicami ale proszę o rozsądek .

Odpowiedzi: 1

Apelowanie o rozsądek do władz naszego miasta to jak wołanie głuchego na puszczy ☹☹☹☹☹. Coraz bardziej niedobrze mi jak widzę ta amatorszczyznę w rządzeniu Świeciem przez duet wuefista-politolog

Odpowiedzi: 1

Trzeba się przywitać w Woźniakowymi hejterami, którzy ciągle tworzą teorie spiskowe i nic sie nie podoba.

Odpowiedzi: 1

Nazywanie osób, które wskazują na wyjątkową indolencję władz miasta w tym temacie "hejterami" jest moim zdaniem wysoce niewłaściwe :(. Fakty są takie, że Władza kontra Bieg Rycerski = 1 : 0. Czy naprawdę tak trudno było decydentom wpisać w warunkach przetargu, że termin rozpoczęcia prac to np. miesiąc czerwiec 2020 czyli już po biegu ? Czy można nazwać to inaczej niż napisał to "OPSerwator" że jest to indolencja ? - i dla mnie nie ma to naprawdę nic wspólnego z hejtem. Traktuję to raczej jako konstruktywna krytyka, by wynik władze kontra pozostałe "zamkowe" imprezy nie był nawet 2 : 0.

Odpowiedzi: 0

Bieg rycerski.... niech zrobio bieg przechoski albo mariankoski albo decznoski czy mondoski

Odpowiedzi: 1

Bieg śmierdzącego wariata proponuje

Odpowiedzi: 0

I znów odezwali się ci, co wszystko wiedzą najlepiej, ale sami tylko w stołki pierdziec potrafią. Duże gratulacje dla organizatorów biegu za wieloletnie zaangażowanie i odważna decyzję teraz, a także dla nowych władz miasta, które wreszcie mają zamiar zająć się zamkiem. Nie zrażajcie się debilna krytyka. 

Odpowiedzi: 1

I gratulacje dla władz miasta za wykasowanie Biegu Rycerskiego z ogónopolskiego terminarz biegowego. Brawo ! Wielkie BRAWA !! 

Odpowiedzi: 0

To dobże że nie będzie biegu bo mi to przeszkadza że biegają koło Zamku . Naukowiec z Londynu stwierdził iż duża ilość biegaczy biegnących przy zabytkach niszczy je drganiami Ziemii . Biegnijjcie więc trzy kółka wokół Celulozy lub pięć kółek wokół psychiatryka .                                                                              xdxdxdxd hi hu hahahahihixd heheha 

Odpowiedzi: 1

Git.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz