Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Krystyna, Małgorzata, Monika

Wypadek na ulicy Tucholskiej [zdjęcia]

bart
14 stycznia, 10:58

O godz. 10.00 na przebudowywanej ul. Tucholskiej w Świeciu zderzyły się osobowe bmw i dostawczy mercedes. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Kierująca bmw x1, jadąca samotnie, skarżyła się na ból w klatce piersiowej
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Na razie nie wiadomo z czyjej winy doszło do wypadku. Stało się to w miejscu, które kierowcy od dłuższego czasu wskazują jako niebezpieczne. Jego charakter ma ścisły związek z prowadzonymi pracami remontowymi drogi nr 91.

Kobieta kierująca bmw x1 skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Mężczyznom podróżującym dostawczym mercedesem sprinterem nic się nie stało.
REKLAMAKomentarze (14)

Jak zwykle musi się coś wydarzyć, żeby coś się zmieniło. Tragedia tam jest odkąd zaczęli przebudowę, widoczność zerowa. Postawili znaki u21 które początkowo pomagały by nie zjechać do rowu, ale przy takiej pogodzie są zabłocone i tracą swoje zastosowanie, gdyż nie odbijają światła..... Latarnie są, to niech będzie priorytet podłączenie ich, żeby oswietlic drogę, żeby było BEZPIECZNIE 

Odpowiedzi: 0

Dobrze, dobrze wieczorem i w nocy zgadzam się, ale o godzinie 10 chyba wszystko widać, więc jasne że wina kierujących, bo co z tego że trwa tam remont- ważne że JA się spieszę.

Odpowiedzi: 0

To prawda Ada ...codziennie w dzień tam jeżdżę w dzień i jest  dobra widoczność przecież.....co innego wieczorem to się zgodzę A wypadek był rano .....dziwię się że nie ma tam po zmroku jak do ronda się jedzie bo jest porażka wtedy i jeszcze światła z naprzeciwka oślepiają

Odpowiedzi: 0

Sorki za błędy ale się spieszylam  ;)

Odpowiedzi: 0

Merc 1 - 0 bmw

Odpowiedzi: 2

???? 
meecedes wyglada o wiele gorzej a dodatkowo byla to jego wina, także raczej jest pan w błędzie panie sędzio.

Odpowiedzi: 0

PODPASKA 0 - 1 TAMPON 

Odpowiedzi: 0

Pani z BMW miała dobre ubezpieczenie zdrowotne z tad bóle w klatce :-) odszkodowanie da ... da 

Odpowiedzi: 1

Myśle, że w powyższej sytuacji pani z BMW o ubezpieczeniu myslala w ostatniej kolejności ;) 

Odpowiedzi: 2

Wątpię he

Odpowiedzi: 0

Ja bym  myślał w pierwszej.

Odpowiedzi: 0

Tak tam jest niebezpiecznie osoby jadące pierwszy raz nie wiedzą jak mają jechac  ,światła powinny działać wszędzie chodniki są rozkopane w dodatku gasną światła  wieczorem jest tam ciemno można sobie połamać nogi ,albo wpaść w dziurę bo nie są zabezpieczone ,a do pracy trzeba dojechac niestety moze ktos w koncu sie wezmie za to ,zeby zrobić z tym porządek 

Odpowiedzi: 1

Właśnie robią z tym porządek, jakbyś nie zauważył/a. A jak się nie zna drogi to się zachowuje szczególną ostrożność. Ponioł? 

Odpowiedzi: 0

Na miejscu was nie bylo a macie naj więcej do powiedzenia fachowcy jebane 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz