Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Joanna, Maria, Zuzanna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  10°C / 10°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  18°C / 7°C

Wyszedł z domu i nie wrócił. Rodzina prosi o pomoc

red
18 października, 07:04

Bliscy Jacka Zawitowskiego z Chełmna poprosili nasz portal o pomoc w poszukiwaniach. Być może mężczyzna pojechał do Świecia? Może ktoś z naszych Czytelników go widział?

Jacek Zawitowski
Fot. nadesłane

REKLAMA

15 października w okolicach motocrossu ok. 6.00 rano wyszedł z domu mój brat Jacek Zawitowski i do tej pory nie mamy z nim kontaktu.

Ma ok 185 cm wzrostu, 34 lata, szczupłej budowy. Ciemne włosy obcięte na jeżyka koloru czarnego. Spore zakola. Najprawdopodobniej ubrane miał dresy koloru szarego, niebieską bluzkę i białe buty sportowe. Mógł się zachowywać trochę niespokojnie.
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Może ktoś minął go idąc rano do pracy? Może spotkaliście na mieście? Wszelkie informacje są dla nas ważne. Można zgłosić informację na policji.

Proszę kontaktować się przez SMSa, oddzwonię, tel. 607 506 812, e-mail: joanna [dot] zawitowskaatgmail [dot] com.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz