Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Zaczęły fatalnie, a potem sprawiły drugą niespodziankę w sezonie! Brawo dziewczyny!

red, sport
17 października, 22:23

Joker Świecie ma już na koncie dwa zwycięstwa w Tauron Lidze. Tym razem podopieczne Marcina Wojtowicza sensacyjnie bez straty seta pokonały faworyzowany zespół z Legionowa. Kluczowy okazał się pierwszy set, w którym nasz zespół pokazał charakter, wychodząc z ogromnych opresji.

Tak Joker Świecie cieszył się po wygranym meczu
Fot. archiwum klubu

 REKLAMA

Zespół z Legionowa przystąpił do tego meczu bez dwóch najlepszych zawodniczek, ale w pierwszej szóstce pokazała się Paulina Majkowska, która przez kilka ostatnich sezonów występowała w Świeciu.

Joker rozpoczął mecz fatalnie. W pewnym momencie przegrywał już 0:5 i 3:8. W kolejnych akcjach świecianki opanowały nieco nerwy, ale przewaga Legionovii wydawała się być pewna i bezpieczna. Joker zdołał jeszcze zmniejszyć różnicę punktów do trzech oczek i stanu 12:15, a potem nawet do dwóch punktów 16:18 i 17:19.

Później jednak kilkoma skutecznymi akcjami popisały się miejscowe i powiększyły przewagę do stanu 21:17. Wydawało się, że set jest już stracony. W końcówce seta Joker zagrał jednak fenomenalnie.
REKLAMA

Po kilku minutach na tablicy był już remis 22:22. Przy stanie 24:23 dla Jokera, skutecznym blokiem popisała się Magdalena Jurczyk i tym sposobem Joker wygrał seta, którego praktycznie miał już straconego.

Na tyle uskrzydliło to świecianki, że w drugiej partii zagrały fenomenalnie, praktycznie deklasując Legionovię! Joker grał jak w transie i w pewnym momencie prowadził już 20:11!

Świecianki były lepsze w każdym elemencie gry, ale przede wszystkim rewelacyjnie spisywały się w obronie, w czym duża zasługa obu libero. W ataku natomiast brylowała najlepsza na parkiecie Joanna Sikorska, którą dzielnie pod siatką wspierała Magdalena Jurczyk.
REKLAMA

Jokerkom zdarzył się jeszcze w tym secie mały przestój, po którym rywalki doprowadziły do wyniku 17:22, ale trener Wojtowicz szybko wziął czas, uspokoił grę i doprowadził tę partię do szczęśliwego końca z wynikiem 25:18. W trzecim secie Legionovia na początku podjęła walkę.

Miejscowe prowadziły już 15:11 i 16:12, ale Jokerki szybko doprowadziły do remisu 17:17. Od stanu 18:18, Joker zdobył sześć punktów z rzędu! Tak wspaniała seria w tak kluczowym momencie meczu musiała już całkowicie podciąć skrzydła rywalkom. Zdołały jeszcze obronić pierwszą piłkę meczową, ale przy drugiej były już bezradne.
REKLAMA

Mecz skutecznym atakiem zakończyła rewelacyjna Joanna Sikorska, która w całym spotkaniu zdobyła 20 punktów i jak najbardziej zasłużenie otrzymała statuetkę dla najlepszej zawodniczki.

Legionovia Legionowo – Joker Świecie 0:3 (23:25, 18:25, 19:25)

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (7)

Bez masek a ja muszę na chodniku poza miastem . Kraj idiotow.. Gratulacje dziewczyny 

Odpowiedzi: 1

Dokładnie określiłeś swój status.

Odpowiedzi: 1

Nie pij więcej, bo się status zmieni. 

Odpowiedzi: 0

Nie musisz nosić maski jako osoba zdrowa. Rozporządzenie ma taką moc jak nasza poranna kupa. 

Odpowiedzi: 1

Pewnie, jak będzie ustawa zmieni ci się światopogląd, i odrazu założysz ustawową maseczkę. Gratulacje dla Jokera, bo o tym jest temat

Odpowiedzi: 0

Brawo dziewczyny, dużo radości dajcie.

Odpowiedzi: 0

Muszę to napisać "A NIE MÓWIŁEM" - 16.10.2020r.. Ogromnie cieszy kolejny sukces, takiego szaleństwa w kolejnych meczach życzę naszym Zawodniczkom. Wola walki i wiara w zwycięstwo to się liczy zawsze najbardziej na boisku wśród zawodników. BRAWO JOKERKI

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz