Zderzenie osobówki z busem i ciężarówka w rowie. Utrudnienia na drogach powiatu

Prawdopodobnie do wieczora potrwa usuwanie ciężarówki, która zjechała z jezdni. Na kolejnej drodze doszło do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Na wysokości Grupy ciężarówka zjechała do rowu / Fot. nadesłane

W poniedziałek po południu samochód ciężarowy jadący autostradą A1 w kierunku Łodzi zjechał do rowu. Kierowcy nic się nie stało. Do zdarzenia doszło na wysokości Grupy.

Trwa wyciąganie ciężarówki, przez co przejazd autostradą w stronę Łodzi jest zablokowany. Pojazdy kierowane są na węzeł w Warlubiu, skąd drogą krajową nr 91 mają jechać do Nowych Marz i tam wrócić na autostradę. Utrudnienia trwały do godz. 22.00.

Z kolei około godz. 15.40 doszło do wypadku w Polskim Stwolnie (gmina Dragacz).

- Osobowy ford zderzył się z busem. Podczas działań droga była nieprzejezdna. Obecnie nie ma już utrudnień - wyjaśnia młodszy ogniomistrz Mateusz Ligmanowski ze świeckiej straży pożarnej.

Kierująca fordem kobieta została zabrana do szpitala. Busem podróżowały trzy osoby. Nie odniosły jednak obrażeń.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors