Reklama
Reklama
Reklama

Zderzenie ciężarówek koło Świecia. Jeden z samochodów stanął w ogniu [aktualizacja]

Dziś rano doszło do wypadku na drodze ekspresowej S5 w powiecie świeckim.
Gaszenie pożaru jednej z ciężarówek / Fot. KP PSP w Świeciu
Reklama
  • Artykuł aktualizowany

Do wypadku na trasie S5 doszło około godz. 6.10 na wysokości miejscowości Święte. Najpierw na pasie w kierunku Świecia zapaliła się ciężarówka.

- Kierowca kolejnej ciężarówki chciał wyhamować i wtedy w jej tył uderzył następny samochód ciężarowy - informuje st. asp. Marcin Klemański ze świeckiej straży pożarnej.

Jeden z kierowców został zabrany do szpitala. Płonącą ciężarówkę już ugaszono. Obydwa pasy ruchu w kierunku Świecia są na razie zablokowane. Na miejscu trwają działania straży pożarnej i policji.

Aktualizacja
Jak informuje straż pożarna, po ciężarówkę, która stanęła w ogniu przyjechała pomoc drogowa, aby ją zabrać. Z jezdni trzeba usunąć jeszcze dwa pozostałe uszkodzone pojazdy.

W tej chwili ruch kierowany jest przez bramki i drogami serwisowymi. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 10.00.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu / Fot. KP PSP w Świeciu

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

WIDEO Naturalnie w Tleniu. Tak bawiono się podczas sobotniego święta

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors