Reklama
Reklama
Reklama

W świeckiej "trójce" uroczyście pożegnano ósmoklasistów [wideo]

Zakończenie roku szkolnego to wzruszający moment zwłaszcza dla tych, którzy na zawsze żegnają się ze szkołą. Tak jak uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 3 w Świeciu.
Reklama

Pożegnanie klas ósmych to co roku moment wielkiego wzruszenia zarówno dla absolwentów, ich rodziców, jak i samych nauczycieli.

Nie inaczej było podczas dzisiejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Ogrodowej w Świeciu, gdzie żegnano dwie klasy.

Jak zawsze, absolwenci, którzy uzyskali najlepsze wyniki otrzymali nagrody, a ich rodzice listy gratulacyjne. Poniżej nazwiska uczniów, których średnia na świadectwach ukończenia szkoły może budzić zazdrość.

  • Wiktoria Kufel - średnia 6,0
  • Julia Doroszewska - 5,76
  • Lena Sokołowska - 5,76
  • Marcel Żurek - 5,71
  • Miłosz Masłowski - 5,35
  • Anna Smerlińska - 5,29
  • Kacper Kamiński - 5,29
  • Mateusz Zarembski - 5,29
  • Leyla Podgórska - 5,24
  • Filip Kopczyński - 5,24
  • Julia Pietras - 5,00
  • Klaudia Włoch - 5,00

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors