Szkolenie w sali lustrzanej, które rozpocznie się o godz. 15.00, poprowadzą Konsul Honorowy Ukrainy w Bydgoszczy p. Krzysztof Sikora oraz Dyrektor Regionalnego Punktu Informacyjno-Doradczego w Bydgoszczy p. Swietłana Kashuba.
Dodatkowo, uczestnicy będą mogli skorzystać z pomocy pracowników m.in.: Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ZUS
Dla najmłodszych zostaną zorganizowane gry i zabawy w parku.
a.bartniak@extraswiecie.pl
Żeby wam tam pomoc bokiem nie
Żeby wam tam pomoc bokiem nie wyszła.Mojej rodzinie grożą ich słowa „my Ukraińcy wiemy jak podrzynac gardło „
Pomoc to teraz powinna sie
Pomoc to teraz powinna sie Polakom nalezec. Ceny wszystkiego tak ida w gore, ze za chwile podstawowe zakupy beda luksusem.
90% ukraińców czuje się jak
90% ukraińców czuje się jak jak na wczasach,robić nie nada bo dają.
Nie idzie tego słuchać i
Nie idzie tego słuchać i czytać, nie zesrajcie się z tą Ukainą. Co to za wojna gdzie niby w kraju ogłoszono powszechną mobilizację a lekarze i pielegniarki przyjeżdżają do Polski, nie wspominając już o mężczyznach w sile wieku. Widziałem ostatnio w decznie dość dużą grupę i patrząc na ich zachowanie można śmiało powiedzieć że polska głęboka patologia to przy nich arystokracja. Wojna qrwa w której 3/4 kraju nie bierze udziału smiech na sali . A nosacze sami się rozbrajają 😀
Chachły tak mają .
Chachły tak mają .