Sieć KiK będzie miała drugi sklep w powiecie świeckim. Kiedy zostanie otwarty?

Do tej pory KiK miał w naszym powiecie tylko jeden sklep - w Świeciu. Wkrótce przybędzie kolejny, tyle że w innym mieście. Firma prowadziła już rekrutację pracowników.
kik

KiK to niemiecka sieć dyskontów, oferujących m.in. odzież, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i wystroju wnętrz. W Polsce ma ich 400 i wciąż powstają nowe.

Sklep przy ul. Konoponickiej w Świeciu, naprzeciwko Lidla, otwarto w lipcu 2019 r.

W ostatnich tygodniach firma poszukiwała w serwisach ogłoszeniowych pracowników do drugiego sklepu w powiecie świeckim. Obecnie na stronie internetowej firmy widnieje jeszcze tylko anons o naborze na stanowisko kierownika.

Kolejny sklep sieci KiK ma powstać w Nowem. Będzie się mieścił w budynku przy ul. Tczewskiej zajmowanym kiedyś przez Tesco.

Po zamknięciu marketu, z czasem ulokowały się tam Media Expert i Pepco, ale w ubiegłym roku przeniosły się do nowego pawilonu przy ul. Bydgoskiej. Na budynku pojawił się baner z ofertą najmu lokalu o powierzchni 216 m kw. (obiekt należy do spółki Abrava powiązanej z Polomarketem).

Lokalem zainteresował się KiK. Obecnie wewnątrz trwa remont. Kiedy mieszkańcy Nowego i okolic zrobią tam zakupy?

- Otwarcie sklepu przy ul. Tczewskiej w Nowem zostało zaplanowane na 13 października – poinformował nas KiK Textil.

Niedługo lokal przy ul. Tczewskiej przestanie świecić pustkami

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors