Koło Lidla stanie market niemieckiej sieci handlowej

O planach budowy nowego marketu przy ul. Konopnickiej w Świeciu pisaliśmy już w maju ubiegłego roku.
img_0508

Dla mniej zorientowanych w nazewnictwie świeckich ulic – ul. Konopnicka łączy ul. Wojska Polskiego z Armii Krajowej. Po jednej stronie znajduje się Lidl, a po drugiej zajezdnia PKS.

Na części terenu wykupionego od PKS stawia market o powierzchni blisko 700 m kw. niemiecka firma KiK. Prace rozpoczęły się w lutym.
REKLAMA

KiK to odpowiednik dobrze znanego na naszym rynku Pepco, który z kolei należy do koncernu z RPA. Niemiecka sieć ma w Polsce ponad 200 sklepów, a Pepco ponad 800. Asortyment mają zbliżony: odzież, bielizna, zabawki, artykuły typu dom i ogród.

Jak informuje tygodnik „Nowe Świecie”, market KiK w Świeciu ma zostać otwarty na przełomie lipca i sierpnia.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors