Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Mondi i gmina Świecie wśród najlepszych w województwie

Andrzej Pudrzyński
25 czerwca, 15:48
W corocznym rankingu „Złota Setka Pomorza i Kujaw” wysoko uplasowała się największa firma w naszym powiecie oraz gmina, w której się ona znajduje.
W 2018 r. Mondi miało bardzo dobre wyniki finansowe
Fot. archiwum

Ranking przygotowywany przez „Gazetę Pomorską” wyłania największe i najdynamiczniej rozwijające się firmy w województwie kujawsko-pomorskim. W zestawieniu uwzględniane są też samorządy.

W kategorii gmin, które w 2018 r. wykazały się najlepszą inicjatywą w zakresie wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego, trzecie miejsce zajęło Świecie.

- Kapituła doceniła stworzenie przedsiębiorcom korzystnych warunków do inwestowania w strefie Vistula Park II w Sulnowie. Blisko 20 ha terenu zaopatrzono we wszelkie niezbędne media i dogodny układ dojazdowy - zaznacza Krzysztof Kułakowski, burmistrz Świecia, który odebrał wyróżnienie na uroczystej gali w Operze Nova w Bydgoszczy.

Pierwsze miejsce w tej kategorii zajęły tereny inwestycyjne w gminie Brześć Kujawski, a drugie park inwestycyjny w gminie Płużnica.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Wśród przedsiębiorstw, w kategorii „Filary Regionu – najlepsze duże firmy pod względem wyników finansowych” na pierwszym miejscu uplasowało się Mondi Świecie S.A., wyprzedzając Inowrocławskie Kopalnie Soli „Solino” S.A. i bydgoski Polon-Alfa S.A.

Mondi z przychodami rzędu 4 mld 23 mln zł w 2018 r. zostawiła daleko w tyle innych konkurentów. Spółka ze Świecia zajęła też trzecie miejsce wśród dużych najbardziej innowacyjnych firm w województwie, które nie szczędzą na wdrażaniu nowości technologicznych.

Żadna inna firma ani samorząd z powiatu świeckiego nie znalazły się w rankingu.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (11)

Jestem dumny że  pracuję  w Mondi 

Odpowiedzi: 1

Haha ...Ale mnie rozbawiles z samego rana...napisz co bierzesz tez to chce 

Odpowiedzi: 0

Ja jestem dumny, że już nie pracuję :)

Odpowiedzi: 1

Ja również jestem dumna, że już tam nie pracuje, wiem , że żyję:::)

Odpowiedzi: 0

I już się zaczyna narzekanie na Mondi. Może dla odmiany powiedzcie jakie dostaliście ostatnio podywżki? Bo z tego co wiem to były spore większe niż gdziekolwiek!! 

Odpowiedzi: 2

Bo wszystkie firmy w koło od 2 lat już dają większe podwyżki, a tam nikt za najniższą krajową już nie chce pracować na zmiany.

Odpowiedzi: 0

Powoli wchodzimy na wyższy poziom! Będzie moc.

Odpowiedzi: 2

Niech moc bedzie z Toba...jestem z Ciebie dumny moj Ty bohaterze

Odpowiedzi: 0

pacz i słuchaj uważnie, abyś słowa nie uronił...

Odpowiedzi: 0

*ebac liderow podpierdalaczy wazeliniarzy.

Odpowiedzi: 0

Pracuję w Mondi  i sobie chwalę , są minusy ale gdzie ich nie brakuje 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz