Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Egipskie ciemności prawie w całym mieście. „Padło” oświetlenie uliczne

Andrzej Pudrzyński
2 grudnia, 18:32
W nocy z wtorku na środę doszło do awarii oświetlenia ulicznego w Nowem. Trwa jej usuwanie.
Awaria przewodu zasilającego pozbawiła większość Nowego oświetlenia na ulicach
Fot. nadesłane

REKLAMA

- Wczoraj w większości miasta było ciemno i dziś jest tak samo. Co się dzieje? – pytają mieszkańcy Nowego.

Okazuje się, że w nocy z 1 na 2 grudnia doszło do awarii oświetlenia ulicznego. Ciemno jest na starym mieście, na ulicach Gdańskiej, Dworcowej i Bydgoskiej oraz na części ul. Tczewskiej. Miasto zgłosiło to już firmie energetycznej.

- Pracownicy Enei zlokalizowali przyczynę braku światła. Okazało się, że uszkodzenie jest poważne i wymiany wymaga jeden z przewodów zasilających – wyjaśnia Czesław Woliński, burmistrz Nowego.
REKLAMA

W środę nie udało się uporać z awarią. Prace będą kontynuowane w czwartek.

- Jestem w kontakcie z dyrekcją Enei w Bydgoszczy. Mam nadzieję, że sytuacja wróci jak najprędzej do normy i mieszkańcy nie będą skazani na kolejną noc bez oświetlenia – mówi burmistrz.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA