Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Julia, Benedykt, Bernadeta

Koniec z dziurami. Zaczęli kłaść asfalt na Myśliwskiej [zdjęcia]

ap
31 grudnia, 18:51
W sylwestra zaczęto kłaść asfalt na remontowanej od kilku tygodni ul. Myśliwskiej w Nowem.
Modernizacja ul. Myśliwskiej będzie kosztowała 360 tys. zł
Fot. Jan Plit

REKLAMA

W 2020 r. gmina Nowe przeznaczyła na inwestycje ponad 20 mln zł. Znaczną część tej sumy stanowią wydatki na remonty i budowy dróg.

Jedną z ostatnich drogowych inwestycji jest modernizacja ul. Myśliwskiej. Kosztem blisko 360 tys. zł zostanie położona nowa nawierzchnia i zamontowane progi zwalniające. W związku z pracami kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Więcej o tegorocznych inwestycjach w gminie Nowe już wkrótce w podsumowaniu 2020 r.
REKLAMA