Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Kościół parafialny w Nowem dostanie pieniądze na remont

Andrzej Pudrzyński
8 września, 08:55
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozdzielił dotacje na zabytki.
Parafia otrzymała dofinansowanie na konserwację ołtarza
Fot. Jan Plit

Remonty konserwatorskie, prace restauratorskie oraz roboty budowlane - na renowację zabytkowych obiektów Kujaw i Pomorza trafiło w tym roku rekordowe 10,4 mln zł.

Wśród beneficjentów jest także kościół pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Nowem. Za otrzymane prawie 40 tys. zł parafia przeprowadzi prace konserwatorskie ołtarza św. Barbary i Piotra. To już drugi etap prac prowadzonych w świątyni.

Dotacja pochodzi w większości ze środków unijnych i częściowo z budżetu województwa.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl