Connect with us

Czego szukasz?

Extra Nowe

Magiczny walentynkowy koncert pełen przebojów

W najbliższą niedzielę warto wybrać się do Centrum Kultury Zamek w Nowem na koncert z okazji walentynek. Usłyszymy nie tylko znane utwory operowe, ale też współczesne przeboje.

Udostępnij
pexels
Co nas czeka w niedzielę? "Magiczna opera" to miłosne perypetie małżeństwa Grażyny i Janusza, dwojga śpiewaków operowych. Bohaterowie podczas wspólnego popołudnia w domu rozmawiają o operze, operetce, sztuce i swoim własnym życiu.

Małżeństwo nie zawsze się ze sobą zgadza, dlatego to, jak zakończy się wieczór, okaże się dopiero w finale przedstawienia.

Oprócz najbardziej znanych utworów muzyki klasycznej, usłyszymy też hity muzyki rozrywkowej, zespołów Abba, Queen czy Europe. A wszystko to w wykonaniu czterech muzyków i dwójki śpiewaków z Opery Bałtyckiej.

Zaplanowano również losowanie dwóch atrakcyjnych niespodzianek.


Koncert walentynkowy "Magiczna opera", niedziela 19 lutego, godz. 17.00, sala widowiskowa Centrum Kultury Zamek w Nowem. Wstęp wolny.
Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama