Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Mieszkańcy grali z wielką orkiestrą [zdjęcia i wideo]

Andrzej Pudrzyński
29 stycznia 2023, 20:09
Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowem biło w niedzielę na Rynku i w Centrum Kultury Zamek. Tegoroczny finał zakończył pokaz laserowy w amfiteatrze.
Na ulicach miasta kwestowali wolontariusze
Fot. Jan Plit

W południe na nowski Rynek wjechały tiry i inne pojazdy, co już stało się miejscową tradycją podczas WOŚP.

Wśród innych atrakcji znalazły się m.in. oglądanie miasta z wysokości strażackiego wysięgnika i animacje dla dzieci. Na tych, którzy zgłodnieli, czekały kiełbaski z grilla i nie tylko.

Potem impreza przeniosła się do Centrum Kultury Zamek, gdzie grano koncerty. W międzyczasie odbywały się licytacje. Na ulicach Nowego można było też spotkać wolontariuszy z puszkami.

O wynikach tegorocznej zbiórki w Nowem poinformujemy w poniedziałek.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl