Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  31°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • pochmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 18°C
REKLAMA

Mieszkańcy Nowego i okolic bawili się na rodzinnej majówce [wideo i zdjęcia]

red
15 maja, 11:36
Sobotni piknik nad Jeziorem Czarownic
Fot. Jan Plit

Poniżej wideo, relacja i galeria zdjęć z pikniku.

Podczas sobotniej "Ekologicznej rodzinnej majówki" nad Jeziorem Czarownic w Nowem było wszystko, co na familijnym pikniku być powinno: dmuchańce, zabawy z animatorami, bańki mydlane, przejażdżka bryczką i motocyklem, malowanie twarzy i tatuaże z brokatu, a do tego wata cukrowa i kiełbaski z grilla.

Gościem specjalnym była maskotka z "Psiego patrolu" - pies Chase. Co więcej, atrakcje dla najmłodszych były za darmo.

Można było również oznakować rower, czym fachowo zajęli się policjanci.

Z kolei dorośli mogli zasięgnąć porady w punkcie informacyjnym programu "Czyste Powietrze” i zapoznać się z warunkami dofinansowania wymiany źródeł ciepła oraz docieplenia budynków.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl