Connect with us

Czego szukasz?

Extra Nowe

Policjanci dostali radiowóz. Pojazd jest nieoznakowany i "obsłuży" dwie gminy [zdjęcia]

Komisariat Policji w Nowem dostał nowy radiowóz. Pieniądze na kupno, oprócz policji, wyłożyły też gminy Nowe i Warlubie, które podlegają nowskiemu komisariatowi.

Udostępnij
152-331692

Uroczystość z okazji przekazania radiowozu komisariatowi w Nowem zorganizowano we wtorek na dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Wzięli w niej udział Czesław Woliński, burmistrz Nowego i Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie oraz komendant powiatowy mł. insp. Marek Mitura, jego zastępca kom. Krzysztof Siwa i komendant Komisariatu Policji w Nowem asp. szt. Paweł Nowicki.

Szefowi nowskich policjantów kluczyki do nowego auta wręczyli burmistrz Nowego i wójt gminy Warlubie.

Nieoznakowany radiowóz marki Skoda kosztował 87 tys. zł. Pieniądze pochodziły ze środków własnych policji oraz z budżetów gmin Nowe i Warlubie, którą również "obsługują" funkcjonariusze z komisariatu w Nowem.

Za wsparcie podziękował samorządowcom komendant powiatowy.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Reklama