Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Rodzinna i ekologiczna majówka nad Jeziorem Czarownic

red
13 maja, 18:23
W najbliższą sobotę mieszkańcy Nowego i okolic będą bawić się na majówce.
Najmłodsi nie będą się nudzić
Fot. Jan Plit
 
Podczas "Ekologicznej rodzinnej majówki" w sobotę 14 maja nad Jeziorem Czarownic w Nowem zaplanowano wiele atrakcji. Impreza potrwa od godz. 16.00 do 19.00.
 
Na dzieci będą czekały dmuchany tor przeszkód i zamek do skakania. Animatorki zaplanowały kreatywne zabawy z balonami i bańkami mydlanymi. Gościem specjalnym będzie maskotka z "Psiego patrolu" - pies Chase.
 
Będzie również można przejechać się bryczką. Nie zabraknie także zabaw tanecznych i malowania twarzy i brokatowych tatuaży. Wszystkie atrakcje dla najmłodszych są za darmo.
 
Dorośli będą mogli skorzystać z punktu informacyjnego programu "Czyste Powietrze”. W stoisku zapoznają się z warunkami i ofertą dofinansowania na wymianę źródeł ciepła oraz docieplenia budynków.
 
Podczas majówki policja będzie znakować rowery. Procedura znakowania polega na oznaczeniu jednośladu kodem literowo-cyfrowym oraz rejestracji w policyjnej bazie danych. W przypadku ewentualnej kradzieży i późniejszego odzyskania jednośladu, pozwoli to na szybką identyfikację właściciela.

Znakowanie roweru ma charakter prewencyjny. Podczas kontroli umożliwia policjantom sprawdzenie, czy użytkownik roweru jest jego prawowitym właścicielem. Pamiętajmy, że rowery oznakowane są mniej atrakcyjne dla złodziei, a dzięki temu są bardziej bezpieczne.

Aby oznakować rower wymagane są:

  • dokument tożsamości;
  • dokumenty potwierdzające własność roweru (karta gwarancyjna, faktura zakupu, umowa kupna/sprzedaży);
  • obecność opiekuna w przypadku małoletniego rowerzysty.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl