Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Rośnie trzecie piętro w nowym bloku

26 września, 19:47
Trwa budowa bloku mieszkalnego przy alei 3 Maja w Nowem. To pierwszy tego typu budynek, jaki powstanie w mieście od blisko 30 lat.
Powierzchnia lokali wyniesie od 45 do 78 m kw
Fot. Jan Plit

Blok będzie zdecydowanie różnił się od tych, jakie budowano w latach 80. Szerokie, starannie wykończone klatki schodowe i korytarze oraz bardziej funkcjonalny układ mieszkań będą na pewno nowością na lokalnym rynku nieruchomości.

Inwestorem i wykonawcą jest firma Roplast ze Świecia. Blok powstaje przy alei 3 Maja, w pobliżu targowiska i nowego przedszkola.

Czteropiętrowy budynek będzie miał 30 mieszkań z balkonami. Powierzchnia lokali wyniesie od 45 do 78 m kw. W obydwu klatkach zostaną zamontowane windy.

Trwają zapisy na mieszkania: Świecie, ul. Bydgoska 2, tel.: 502 324 746, e-mail: roplast2atonet [dot] eu.

Poniżej w galerii wizualizacje i układ mieszkań.

Tak będzie wyglądał blok po ukończeniu / wizualizacja