Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Salwa honorowa na Rynku. Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Nowem

red
10 listopada 2022, 21:12
Msza za Ojczyznę, uroczystość na Rynku z udziałem wojska, prelekcje, recital i wystawa. Tak Nowe będzie świętowało w piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości.
Burmistrz i wiceburmistrz Nowego upamiętnili poległych żołnierzy i zamordowanych mieszkańców
Fot. UG Nowe
 
W czwartek, dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości, Czesław Woliński, burmistrz Nowego i Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza, złożyli kwiaty na mogile żołnierzy Wojska Polskiego oraz przy pomniku nowian zamordowanych jesienią 1939 r.
 
Poniżej program obchodów zaplanowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości.