Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Dwie osoby w szpitalu

Andrzej Bartniak
20 września 2022, 20:04
Do groźnego wypadku doszło we wtorek w Twardej Górze koło Nowego. Samochód osobowy wjechał w motorower. Prowadzący go mężczyzna oraz pasażerka trafili do szpitala.
Motorowerem jechali 57-letni mężczyzna i 53-letnia kobieta
Fot. OSP Rychława
REKLAMA
REKLAMA

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 10.00 w Twardej Górze (gmina Nowe).

- Samochód osobowy suzuki, prowadzony przez 70-letniego kierowcę, najechał na motorower, gdy ten na skrzyżowaniu skręcał w lewo - relacjonuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. - W wyniku zderzenia zostały poszkodowane dwie osoby.

REKLAMA
REKLAMA

Ucierpieli 57-letni kierowca motoroweru i o cztery lata młodsza pasażerka. Oboje zostali zabrani do szpitala. Kobietę przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja bada okoliczności wypadku. Między innymi to, czy kierujący motorowerem właściwie zasygnalizował manewr skrętu, który zamierzał wykonać.   

Poniżej zdjęcia z wypadku.

REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia: OSP Rychława

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA