Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Sieć KiK będzie miała drugi sklep w powiecie świeckim. Kiedy zostanie otwarty?

Andrzej Pudrzyński
20 września 2022, 20:09
Do tej pory KiK miał w naszym powiecie tylko jeden sklep - w Świeciu. Wkrótce przybędzie kolejny, tyle że w innym mieście. Firma prowadziła już rekrutację pracowników.
Sklep KiK powstanie w tym budynku przy ul. Tczewskiej
Fot. Jan Plit
REKLAMA
REKLAMA

KiK to niemiecka sieć dyskontów, oferujących m.in. odzież, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i wystroju wnętrz. W Polsce ma ich 400 i wciąż powstają nowe.

Sklep przy ul. Konoponickiej w Świeciu, naprzeciwko Lidla, otwarto w lipcu 2019 r.

W ostatnich tygodniach firma poszukiwała w serwisach ogłoszeniowych pracowników do drugiego sklepu w powiecie świeckim. Obecnie na stronie internetowej firmy widnieje jeszcze tylko anons o naborze na stanowisko kierownika.

REKLAMA
REKLAMA

Kolejny sklep sieci KiK ma powstać w Nowem. Będzie się mieścił w budynku przy ul. Tczewskiej zajmowanym kiedyś przez Tesco.

Po zamknięciu marketu, z czasem ulokowały się tam Media Expert i Pepco, ale w ubiegłym roku przeniosły się do nowego pawilonu przy ul. Bydgoskiej. Na budynku pojawił się baner z ofertą najmu lokalu o powierzchni 216 m kw. (obiekt należy do spółki Abrava powiązanej z Polomarketem).

Lokalem zainteresował się KiK. Obecnie wewnątrz trwa remont. Kiedy mieszkańcy Nowego i okolic zrobią tam zakupy?

- Otwarcie sklepu przy ul. Tczewskiej w Nowem zostało zaplanowane na 13 października – poinformował nas KiK Textil.

REKLAMA
REKLAMA

Niedługo lokal przy ul. Tczewskiej przestanie świecić pustkami

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA