Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Urząd znosi część ograniczeń po kwarantannie

red
23 października, 20:50
Między 19 a 23 października Urząd Gminy w Nowem nie przyjmował interesantów, bo część urzędników, włącznie z burmistrzem, odbywała kwarantannę. Od poniedziałku zniknie większość ograniczeń.
Od 26 października normalnie będzie działać m.in. kasa urzędu
Fot. Andrzej Bartniak

Od 26 października Urząd Gminy w Nowem wznawia obsługę interesantów. Kasa będzie otwarta codziennie w godz. 9.00-13.00, a we wtorki od 9.00 do 15.00.

W poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.00-15.00, we wtorki w godz. 7.00-16.00 oraz w piątki w godz. 7.00-14.00 można załatwiać sprawy osobiście na parterze w Biurze Obsługi Klienta w pokoju nr 5.

Można odbierać i składać wnioski oraz uzyskać niezbędne informacje. Ponadto można osobiście załatwiać sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pozostała część urzędu, a więc pierwsze i drugie piętro pozostaje nieczynna dla interesantów.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA