Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Joanna, Pankracy
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  19°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 11°C

Brawo Wda. Tak trzymać panowie!

sport
17 kwietnia, 19:09
W ubiegły weekend Wda Świecie rozgromiła KS Brzozę 10:0. W meczu ze Spartą Brodnica aż takiej „kanonady” nie było, ale i ten mecz świecianie mogą zaliczyć do udanych.
Tak cieszyli się zawodnicy Wdy w szatni po wygranym meczu ze Spartą Brodnica
Fot. Wda Świecie

Pierwsza część spotkania nie przyniosła wielu emocji.

W 14 minucie po rzucie rożnym obok bramki miejscowych uderzył Paweł Słaby. W 39. minucie okazję dla gospodarzy miał Adam Reise, ale jego strzał obronił Bartosz Piotrowski. Po zmianie stron na bramkę rywali uderzał Widz, ale tym razem golkiper Sparty Wiśniewski był na posterunku. W 61 minucie meczu, jak się później okazało, jedyną bramkę spotkania zdobył Jakub Ratkowski – czytamy na stronie Wdy Świecie.

Drużyna trenera Mariusza Gralaka utrzymała prowadzenie do końca spotkania. Po raz drugi w tym sezonie Wda wygrała ze Spartą na jej własnym terenie.

Bramka: 0-1 Ratkowski.

Wda: Piotrowski – Słaby, Góra, Widz, Kułakowski – Linkowski (75. Waszczuk), Maliszewski (89. Frankiewicz), Ratkowski (80. Piątkowski), Czerwiński, Wenerski – Ernest.

sportatextraswiecie [dot] pl